Testimised/kingitused/koostöö

10 minutiga vuugid puhtaks! Ta-daa pisikud ja bakterid!

Nonii sõbrad. Ma tegelikult tahtsin mitu päeva tagasi epsida oma uute vahenditega, aga ma lihtsalt ei jõudnud. Teate ju küll, et päev saab ennem otsa, kui midagi üldse teha jõuad 🙂 .

Ma arvan, et ma ei eksi, kui ma ütlen, et igal inimesel on välja kujunenud enda lemmik brändid! Minu lemmikud on täna muutunud tänu blogimisele.
Olen saanud koostöö pakkumisi ja asju katsetada. Varasemast poe staffist olen leidnud endale kolm lemmikut firmat, kes pakuvad kvaliteetseid tooteid.
Täna toon esile kolmest ühe : NAILPASSION ja sealt ma mõne tootega nüüd epsida tahakski :P. Jaaa, ma räägin taas sellest firmast, aga kui midagi on nii head… siis miks maha vaikida 🙂

Pidevalt ma kipitasin osta Sancleaner vahendit, mida täiega kiidetakse. Tahtsin just vannitoa põranda vuuke puhtaks saada.
Nii armas üllatus oli, kui ühel päeval tuli mu telefonile SMS, et Nailpassion on saatnud sulle paki. Ilmselgelt kannatamatu, nagu ma olen, soovisin seda pakki kohe kätte saada.
Ma sain kingituseks kõik need tooted, mis eespool pildil on. Pean ütlema, et need said ikka väga õigesse kohta kingitud. Ma olen nii rahul!

Tegin täna vannitoa põranda vuugid Sancleaner vahendiga puhtaks. Näitan teile ka pilti, milline oluline vahe! Tunduks, nagu ei peseks põrandaid? Peseme ja palju. Vuugid on just need, mida igapäevaselt ei küüri ja mopiga ilmselgelt sealt mustust ilusti kätte ei saa.

Sancleaner vahendi kohta saate lugeda siit: https://www.nailpassion.ee/pood/hugieen/uldpuhastus/sancleaner-1l/

Ja teine toode, mille üle ma mega happy olen, on käte antiseptikum. Mul on neid kodus nii mitmeid olnud, aga sellist veel olnud pole.

Kas saab meile veel paremat antiseptikumi olla, kui on see? Meie, kes me oleme mega pisiku ja bakterite foobikud ning gripi hooajal on selline vahend mul ikka väga teemas! See hävitab viirused, bakterid ja seenhaiguste tekitajad.
Selle kohta saate lugeda ja tellida siit: https://www.nailpassion.ee/pood/hugieen/kaed-nahk/kate-antiseptika/vitasept-e/

Lisaks kõikidele nendele toodetele, kinkis Deivia meile 2 Nailpassion helkurit.

Mul ja Mirtelil on lilla värv nii teemas ja idekas! Kui Mirtel neid nägi, oli ta ikka mega õnnes! Jess, Deivia kinkis neid meile kaks tükki, see tähendab, et ma ei jäänud millestki ilma. Mirtel krabab mu eest alati kõik hea ja parema eest ära.
Ja kommidega samamoodi! Deivia on iga pakiga saatnud kaasa komme. Ragnar neid veel krõbistada ei saa, aga Mirtel see eest paneb kõigi eest. Muide, ma muidu kommi väga ei söö ja veel vähem laste eest! Aga seekord ma täitsa tahtsin proovida Maša kommi. Arvasin koguaeg, et see on tugev lutsukomm. Tegelikult on pehme! Ja kui hea! Panen kommist siia pildi. Kas keegi teab, kus neid osta saab? Ma vähemalt Hiiumaal pole neid küll näinud. Ma ei taha lapse komme ära süüa 😀

Aitäh Sulle, Deivia!
Väärt kingitus!

Sõbrad, kui teil tegelt ka mingit antiseptikut või puhastus vahendit vaja on, et te pole leidnud veel seda, mis päriselt ka töötab, siis kirjuta Deiviale! Saad temaga ühendust ka siit: https://www.facebook.com/D-blogi-131929660241978/

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga