:)

9-1o aprill.

9 APRILL . / Päeval olin Mariga viskis, seal olid ka paljud teised. aga päeval oli nõme, kuna absoluutselt ment oli koguaeg sabas kinni, ükskõik kuhu ei läinud. Päev möödus päris mõttetult. Õhtul läksime minu juurde sööma ja siis pimedas jõudsime välja. Mitte midagi polnud teha. Siis sõitis üks kõige nõmedam mees meist mööda, siis hakkasime temale helistama,et võiks välja tulla. Aga see jäi nii, et pärast ei võtnud see tüüp enam me kõnesid vastu, oma nahhaalsusega. Hakkasime Viskoosas niisama jalutama ringi. Kuni lõpuks Arks ja mõni veel kutsusid meid T. juurde. Mina olin ainuke, kes koguaeg ütles, et ei nii ikka ei saa järsku kellegi sünnale minna, ärme parem lähe.. LÄKSIME. kui uksest sisse jõudsime, siis ütlesime ainult ‘ tere ‘ ja me hakkasime peaaegu jalast ära võtma, kuni T. ema hakkas kisama T. ga. :D. ja nii siis see T. tuli uksest sisse rääkides pahuralt : ‘ vabandust, välja. ‘ ja nii oligi. kõigest tere ja headaega :D. siis jooksime Mariga ruttu ära, et väga marki täis ei teeks. Jooksime ümbes maja mingi puuriitade pealt üle. Pime oli ka, ei näinud niigi midagi. Läksime mangu ette terve tee korrutades: ‘ nii mark, oi kui mark, ‘ . Mangu ees me rääkisime üksteisele, et ültse ei taha enam kellegile otsa vaadata, kes seal sünnipäeval oli. Ja siis tuli järsku mangu ette Arks. Kes naeris ikka tohutult. siis tulid sinna teised sõbrad, kellele sai ka seda juttu räägitud. Igatahes oli nõme.. Pärast mangu ees seismist hakkasime Lauka poole Mariga jalutama, lootes, et saame kainekat kaasa sõita S. ga , aga see ei õnnestunud. Reede mööduski nii, nagu nöödus.

1o. APRILL / Laup. möödus ka enamasti Mariga koos olles. Igatahes läksime päeval kalale, kuna Singi Siim ja Rassu ja tüüpilised lauka inimesed olid seal. Kavastsesime sinna minna. Singi Siim ütles, et nad on väikse tammi juures. Me muidugi ei teadnud, kus see asub. Läksime silla juurde lihtsalt. Sealt Mihklilt küsisime, et kus asub väike tamm, ja et ta annaks meile kummikuid. aga ta ei andnud, seega olime potastega edasi. Silla juures rääkisime me üksteisega nii, et tegime täieliku blondi mulje maha.. Häbi oli :D. aga see selleks. Singi Siim juhatas meid väikse tammi juurde.
Hakkasime mingit rada mööda minema metsa sisse ja seal ei pidand vett olema. Oli ikka küll, üle põlvist saadik . Ja kuna meil olid potased, ei kavatsenud me sealt läbi minna.päris pikka maad oli seda vett. Mari muidugi see hulljulge läks. Aga ma keeldusin, seega Mari võttis mind selga. Ja nii me läksime. Mari oli täiesti märg, lirtsus ja lärtsus . a ma olin suhteliselt kuiv. ainult üks jalg oli märg, kui mari mind valel ajal maha pani, siis mu üks jalg läks poolenisti vette. Kui kaldal olime, siis puhusime sõpradega juttu. Ja kõige naljakam osa oli sellest, kui ühte konstaablit järgi tegime, kuidas inimene räägib. Nii palju sai lihtsalt naerda.
Siis mul ema helistas, et võiks grillima tulla. Nii pidime uuuesti sealt kuidagi ära saama. Aga mismoodi? ikka läbi selle sama tee, kust tulime. Kus üle põlvist saati vesi oli.. Rasmus hakkas seal esinema ja viskas Mari vette. Huumorit sai. Sest Mari läks Rassule kallale, peksis jalaga ja mingi puutoikaga. Niisiis, maril olid jalad valusad ja ta ei jaksanud läbi selle vee minna. Mina läksin jälle selga, et ma mingil juhul märjaks ei saaks. Hakkasime minema, kui keegi lolakaz viskas midagi suurt ja rasket vette, nii et me kaela lendas terve vesi ja mulle püksi.. Väga nõme oli.. Märg tunne, nagu oleks kusagilt ujumast tulnud. Selle vee tagajärjel läksime järjekordselt kaldale. sest ei suutnud edasi minna. Aga oli aeg minna grillima. Hakkasime minema… Poolel teel vee sees olles Mari väsis nii ära, et ta tahtis mind ka vette panna . Aga nii palju jõudu mul naermise kõrvlt oli,et hoidsin mari kaelast kinni, et ma jumala eest vette ei kukuks. Ta tahtis mind panna mingi puu juures maha, kus oli absoluutselt täiesti kõrge vesi ümbes. Võimatu oli mind maha panna, ma oleks märjaks saaud. Seega Mari seal korrutas et ta enam ei jaksa.. :D.:D. Teised said niimoodi huumorit et jube. :d. kaldale saades me olime nii õnnelikud.. :D.
nii siis läksime grillima. Pärs kaua aega läks. Singi Siim koguaeg helistas Marile, et millal tuleme.. Nii otsustasimegi minna tagasi…
Tagasi minnes olid nad asukohta muutnud ja olid läinud tammi juurde… Me läksime ka.. Olime kindlad et sealt saab kivide pealt minna.. aga ei, kuna vesi oli niivõrd kõrge. Maril olid peaaegu jalad juba täitsa kuivad, ja jälle läksin ma talle selga. Kartsin ka , sest kivine maa oli seal, ja kivid olid väga libedad. Vool oli ka nii tugev, et me kartsime, et kukume. Aga üle saime. Siis tammi pealt ei julgend mina üle hüpata, Mari julgustas mind , Sain hakkama. Esimest korda elus.. kui olime siimu , märtu ja nende juurde läinud, sis nad enam kala ei püüdnud ja kaua me seal ei olnud… hakkasime liikuma kõik koos Viski vana janka poole. Vanal jankal me ei mahtunud auto peale ja läksime siis jala. aga ei lasnud autol ka mööda. sellehetkeni et abipolitseinik ( kaine rool ) pidas kinni ja hakkas mingeid pabereid tegema, sest tegime suitsu… aga see oli mingi täiesti nõme nali nende poolt. me jäime uskuma, et trahv tuleb varsti jälle…
Läksime siis Viski, passisime seal.. ja siis helistati mulle ja kutsuti Hiiumaa tripile. Olime nõus Mariga. Läksime. Sõitsime ringi ja jõime veini, aramisi ja siidrit. Nii purjakil olime, nagu olime. ei taha sellest rääkida. Siis hakkasin ma Petsile messima, et a la , mari armastab teda. :D. see ei olnud kaines olekus. ja järgmisel päeval avastasime, et sellist asja olime luuletanud, et kohutav..
Laup. möödus, nagu möödus. Põnev oli. :P.
Juttu on tegelikult veel ja veel, aga need peamised asjad on kirja pandud.

Tsauuu 😉

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga