Testimised/kingitused/koostöö

Armas Milupa! :)

Reede oli taaskord üllatuste aeg :). Hommikul kell 11.00 läksime jõmmiga beebikooli, seekord me kaasa ei saanud väga midagi teha, sest jõmm sõi äsja kõhu punni ja kui ma seal oleks teda veeretama ja keerama hakanud, siis teadagi…. oleks ta oma sisikonna tühjaks valanud. Hoidsin teda süles ja jälgisime rõõmuga, mida teised teevad :).

Tunnilõppedes, jagasin beebide emmedele Milupa https://www.facebook.com/MilupaEE/ poolt tehtud kingikotikesed. Väga asjalik kingitus. Kõik beebid said palju süüa :)! Jagan teile koti sisu, mida sai üks beebi. ( Pilt pole kõige parem, õhtune kollakas toa valgus teeb oma töö):

Ma ise riisiputru vaarikatega pole jõudnud proovida aga üks emme on ja tema beebile maitseb see väga! Kiidab heaks :).
Aga meie jõmm on saanud proovida uusi maitseid! kõik tuubi püreed oleme ära proovinud ja lemmikuks sai see pildil olev keskmine tuub! 🙂

Näitan teile, milline suur kogus mul koju tuli, millepeale mul olid suured silmad,


No bebid saavad küll päris kõhud punni ju :*

Hakkasin eile mõtlema, et mu mõlemad lapsed polegi söönud varasemalt ühtegi Milupa beebitoitu. Ma kas pole neid poes ise näinud või meil Hiiumaal väga polegi neid? Igatahes, oli meil maitsetes avastusi. Ja paari sööki hakkan poest taga otsima. 🙂

Emmed olid kingituse üle rõõmsad. Mis siin salata, ma isegi olin nii üllatunud, silmad särasid ega jõudnud oodata, millal saabub see reede, et emmedele jagama hakata :). Beebid kiidavad!
AITÄHH, MILUPA! 🙂 Tegite suure südamega heateo ja rõõmustasite meid :).

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga