:)

Elagu GrillChill ilma sääskedeta! Tere tulemast, meie uus paviljon!

Oleme nii mitu suve mõelnud aiapaviljoni peale, kuna igajumala suvi on rikastatud see emake maa meil sääskedega. No viimane suvi oli eriti karm nendega. Karmo pani liivakasti äärepeale lõpuks musta pässiku kuivatatud tükid ka hõõguma. Korraks peletas see sääsed eemale aga nii kui need tükid hõõgunud olid, siis olid need sääksud taas platsis! No ja palju sa viitsid keset grillimist hoolitseda rahva eest, et nad seal nende elukate keskel ellu jääksid 😀
Noh, ja nii me eelmine suvi juba arutasime Karmoga, et järgmiseks suveks ostame kindlalt aiapaviljoni! Alaku need meeldivad, sääskede vabad grilli õhtud!
Nii me tegimegi. Nüüd märtsi kuus me hakkasime vaatama, kust leiaks miski hea hinnaga aiapaviljoni. Enamus kohad müüvad samu aga lihtsalt hind erineb. Ilmselgelt olen ma kursis ka nende Poola kaupadega ja Poolast saad aiapaviljoni juba 45 euroga 😀 . Ei hakanud me selle Poola lehega jamama, sest üks kogemus on juba käes sellega.
Otsustasime tellida aiapaviljoni siiski siit -> https://www.jysk.ee/
Mida ma kindlasti aiapaviljonist ootasin? Oli see, et sellel peab ilmtingimata olema sääsevõrk! kindlasti võiks olla sellel ka muu kaitse sein, et kui on tuuline, siis saad osake seina ette panna ja varjuda sinna või koguni kõik seinad kinni katta ja olla peidus. Ja värvieelistust otseselt meil polnud aga heledamat tooni soovisime. Me leidsime oma parima ja väga meeldiv, et jysk kinkis meile ka kinkekaardi, milletõttu me saime omale aiapaviljoni veel soodsamalt. Jyskike, kui sa seda loed – Suur aitäh! 🙂
Lisan pilte ka siia step-by-step , nii palju kui jõudsin ja meeles oli pildistada 😀

nii see meil kõik algas…
…siis saime postid paika.
…Katus sai ka peakohale.
no selle võrguga oli omaette nali teema meil 😀 . Esimest korda, kui kõik kinni saime, siis oli see kõige õigemini tehtud. Siis aga mõtlesin mina tark naine, et need võrgud peaksid ikkagi postide tagant läbi minema ja arutasime võrgud kõik lahti, et sättida uuesti paika. No ja see tark naine polnudki kõige targem. Ei käinudki postide tagant, sest siis ei läinud lukud enam kinni 😀 . mis ikka… uuesti lahti ja uuesti kokku, nagu algselt oli! Tegelt tegime me seda lahti ja kokku mingi 4 korda vist 😀 . ULME!
Siin ta meil nunnuke on, ilma välis katteta veel.
Vahepeal jõudis jõmm päikest tulla võtma 😛
siis tuli õde ka kampa ja veits sai mängitud.
… ja järsku olid nad juba silmapiirilt kadunud! 😀 päris karm. jõmmi ju nii väike, et teda ei näegi, kui minema vupsab 😀 ja ohh seda roomamis rõõmu. Softshelli sai kaunistama ühed ilusad rohelised põlved 🙂
Aga siis jõudis päike juba kergelt ära kaduda ja meie saime ka lõpuks aiapaviljoni kokku. Mul päris sellist pilti polegi, kus kõik seinad täitsa kinni on, aga neid seinasid saab sättida.. Nii palju kui kinni tahad katta, siis saab.
kõhud tühjad ka veits. No me olemegi tegelikult sellised. Nii kui ilmad ilusaks lähevad ja Karmo kodus on, siis me õues aint söömegi.
….mmmm…
HEAD ISU!

See polnud küll esimene grill aga esimene aiapaviljoni grillchill oli küll. Eelnevad grillimised olen ma üsna kiirelt lõpetanud, kui päike kaob, sest varbad tahavad juba siniseks külmuda ja sõrmed jääpurikana otsast kukkuda. AGA täna grillisime me siis oma nunnus paviljonis ja piisas vaid sellest, et võrgu ette panime. Kerge õhk tuli läbi kuid külm ei hakanud.
Tavaliselt me ikka grillisime maja taga või aiamaal. Aga nüüd kui majataha panime paviljoni püsti, oli nii privaatne olemine seal. Jäime nii rahule.
Ausalt õeldes oleks tahtnud püsti panna seda aiamaale aga aiamaa meil veits kaugemal ja seal ikka aegajalt näppajad käivad ringi ning võimalik, et see paviljon kaoks sealt üsna kiirelt ära 😀 . Muidu aiamaa pluss on see, et päike paistab seal paar tundi kauem peale.
Majataga on meil silm peal ja kes siin ikka miskit korraldada tahaks. Kortermaja ja silmad ju igalpool. 🙂
Kuna meie jaoks on grilli hooaeg avatud, siis kuni septembri kuuni näete mu lehel enamjaolt grilli sööke, meie uut nunnut paviljoni ja meid õues tegutsemas 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga