LAPSED

FOTOSESSIOON: Tarvo Alev Fotostuudios.

Tegelikult soovisin panna eelmisse postitusse selle fotosessiooni aga ma leian, et need imeilusad pildid väärivad omaette teemat. Imeilusad pildid, ma ütlen! Mirtel on koguaeg soovinud, et tema saaks ka muinasjutu pilte nagu ta sugulastel. Oleme varemgi seal stuudios käinud aga pole seda aega olnud võtta.
Pildistamine meil läks nii kiirelt ja pinge vabalt. Mulle endale tundus, et aeg lihtsalt kadus. Nägin, kuidas Mirtel nautis täielrinnal pildistamist. laps oli kogu hingega asja kallal. Saan õelda, et muinasjutu teemas tundis ta ennast tõelise printsessina.
Küsisin muidugi fotograafilt endalt ka, et kuidas oli Mirteliga koostööd teha, sest mulle endale tundus see kõik imeline.
Fotograafi enda pilguläbi läks sellesosas kergelt, et Mirtel tegi kenasti kõik, mida fotograaf palus. Ei solvunud, ei mossitanud ja tegi ilusti koostööd. Igatahes sai Tarvo kõik pildid üsna kergelt kätte.

Minu arvates oli kõigil meeldiv. Meil vanematena oli seda samuti väga imeline vaadata, kuidas printsess asja hingega võtab. Tõeliselt südamesse läks, kuidas tema soov ”muinasjutu pilte” saada temale tähendas.
Tegelikult on Mirtelit väga kerge pildistada. Olen teda ise väiksest peale pildistanud, sest ka minus on fotograafia pisik sees.
Lisan nüüd postituse juurde sessiooni imeilusad pildid.

See on pilt, mille lasen lõuendile ka panna. 🙂 Hakkab ilutsema meie elutoa seinal.

Neid imelisi pilte saab minna tegema Tarvo Alev fotostuudiosse. Tarvo teeb ka väli sessioone ja no ütle talle aind, milliseid pilte tahad ja ta teeb. Väga imelised pildid. Tema tööde tegemisi saab näha ja jälgida siin: https://www.facebook.com/TarvoAlevPhoto/

AITÄHH SULLE, TARVO! 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga