Testimised/kingitused/koostöö

hakkan siis proovima :)

Aaloesahver saatis mulle kingitus pakikese. Tegelikult olen ma uute asjadega päris pelglik ja eriti, mida peab sisse tarbima. Kui ma nendega facebookis suhtlesin, siis sain teada, et väga paljud pidavat seda mahla kasutama ja minuni jõudis essat korda alles see info, et siuke asi üldse olemas on :D. Neil on muidu seda mahla mitme erineva maitsega ja ma mõtlesin, et ehk kui midagi alla läheb siis just see, mis nad nüüd mulle saatsid.
Tegu on Aaloe jõhvikamahlaga. Marjanektaris on aaloed 90% .

See pisike 70ml pudel on ”Aloe First” – rahustatav esmaabisprei. Antibakteriaalse toimega esmaabivahend nahainfektsioonide, põletuse ja põletiku vastu. Haavad paranevad kiirelt ning suurte kärnadeta. Võib kasutada palavikukompressina väikelastel. Kurguvalu puhul pihustada kurku. Nohu puhul pihustada ninna – alandab turset, teeb hingamisteed lahti. Rahustab nahka peale raseerimist. Enne juustevärvimist ja keemilisi lokke juustesse ja peanahale. Suurepärane naha niisutaja peale vanni või dušši. SOBIB KASUTAMISEKS KOGU PERELE!
kuna mul endal on näonahaga probleeme, nagu olen vanas blogis maininud, siis ma hakkan seda näopeal proovima kindlalt. Nagu ikka – mis ühele sobib, see teisele ei pruugi sobida. Vaatame, kas saan abi ükskord. Tegelt ma tean, et ma peaks oma toitumist parandama ja vähem karastusjooke jooma – küll siis nägu ka imet teeb :D.

ja siis sain kaasa helkuri pluss mõni tester veel 🙂 .
Igaljuhul ma hakkan proovima ja eks ma annan tagasiside miskiaeg, kas ja kuidas miskit mõjunud on 😛 .

Keegi veel kursis Aaloesahver toodetega? Kui pole, siis ma jagan sulle aadressi, kus sa neid tooteid leida võid. http://www.aloe.ee/i/index.php/et/

One Comment

  • Tiina

    Hei! Tänu ja tervitused Aaloesahvri poolt! Loodan, mahl sobis hästi. Aaloesahvri leiab nüüd uute linkide alt, aaloesahver.ee töötab samamoodi kui aloe.ee.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga