:)

Jõulud, jõulud, jõulud

 Jõululaud oli meie nelja liikmelise pere jaoks päris rikkalik. 7kuune jõmm ei söönud lauast midagi, seega kogu lauapeal olev söögipoolis oli meile kolmele. Toitu oli nii palju, et ma jään eredalt meenutama seda tunnet pärast söömist, kus mul oli hing jumala kinni, lebasin diivanil, sest ei saanud isegi aru, kuidas ma ennast tundma peaks. Päris raske oli. Aga kõik oli niiii imemaitsev. See on see, kui peres mees on kokk ja teeb ülihead toidud, millele sa ei suuda isegi täiskõhust ”Ei” õelda.

 Mirtel sai kuusealt sellise kingituse, mis peaks käega juhitav olema. Esimesel proovimisel tõepoolest sai käega juhtida aga ta vist sai maha kukkudes põrutada sedavõrd, et see mänguasi nüüd tööle pannes lendab ainult lae all ja kui läheb seina nurga vastu, lendab sedamoodi alla, et hoia silmad ja nägu kaitstuna.

 Siin veidi meeleolu, midamoodi läks kingituste rebimiseks.

 Jõuluvana tõi Annaliisa soengupea. Kuulsin, et Annaliisa nuku juuksed lähevad üsna kiirelt koledaks ja mitte kammitavaks aga thui thui thui , siiani on meie juuksed ideaalses seisukorras. Arvestades Mirteli mängustiili, siis see soengupea peaks päris kaua ilus välja nägema. Mirtel hoiab oma mänguasju ülima hoolikusega.  Kaasas oli sellel meigi asjad ja juukse aksessuaarid.

 Kõrgessaare jõulupeolt sai Ragnar endale mega suure elevandi, mida kasutan mina vist rohkem kaisutamiseks. ja Mirtel sai lambi delfiini padja. Töötab patareidega ja muudab värve.

 Ragnar sai lego klotsid, näete isegi, saab palle alla veeretada. Lõbus 🙂 Hetkel ta ainult vaatab aga juba paari kuupärast saab ehk ise mängida.

 Mirtel sai näomaalingu värvid. Nendest ta soovis kohe vanaemalt ”mõmmi nägu” . Sai ja unustas ära, et tal miskit värvitud on. Püherdas Ragnari elevandi peal nii,et elevandi pea oli ka värviline – Selle saime kodus maha õnneks.

 Ragnar sai sellise pehme krabi. Vajutades nuppu, hakkab värisedes põrandapeal liikuma ja mängib muusikat. Esimene päev, kus siis esimesel jõulul selle kätte sai, oli ta õhtu vist rikutud, sest kartis metsikult seda. Lõpuks pidime selle ära peitma ja järgmine päev uuesti proovima, siis sai krabiga sõbraks.

 Õe pere tegi imeliselt armsa kingituse. Jõmmi esimene fotosessioon sai välja lastud ja ära raamitud, mis nüüd kaunistamas meie kodu. Mirteli pildike tuleb õigepea :).

 Südant soojendav!

 Ma olen ammu taga otsinud SUURI tasse, et ma ei peaks sada korda õhtujooksul teed keetma. Ma sain selle ja elagu mu tee õhtud kamina ees! 🙂
Kaks savi kaussi saime ka, millest meil oligi puudus.

 Mirtel sai ägeda kleidi, mida saab kanda õige varsti, kui pisut kasvab.

 Mina sain mega pehme sooja pusa.

 Mirtel sai kihvti kineetilise liiva koos liivakasti ja nende mänguasjadega. Eilsest õhtust saati ta ainult sellega mängibki. Mis seal salata, ma isegi mängin, sest see liiv on nii mõnusalt laiali valguv.

 Siis sai Mirtel veel igasugu pudipadi juurde…

ja Ragnar sai veel ”Põnn”i maiust. Poiss ainult söökski – laseme heal maitsta.

Mirtel sai veel jõuludeks suusad ja kelgu, mis pesitsevad koridoris ja pildistama neid ei asu. Tohutu kingisadu ja see pole veel kõik. Mõned on veel ees. Küll ära mahutame, vanad mänguasjad eest ära ja uued asemele :D. Nii see käib.

Jõulud meil on olnud imearmsad. Lähedased inimesed, palju naeru ja PALJU sööki!

Mis te kingiks saite 😛 ?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga