:)

Kes minult hääle said? Ehk, et EBA HÄÄLETUS ON ALANUD!

Kindlasti oled sa mu lehel juba märganud teadet,et EBA hääletus on alanud ja saad hääletada oma lemmiku/te poolt. Ka mina hääletasin nende poolt, keda ma loen ja jälgin.
Kes siis minult hääle sai?
AASTA UUSTULNUKA kategooriast sai hääle https://egerita.blogspot.com/
ja https://paksuke.ee/
Eriti meeldib mulle jälgida Paksukese instagrami lehte! Kui isuäratavaid ja ilusaid toite ta teeb. Huvitavad storyd, mis teevad alati tuju rõõmsaks. Võiks õelda, et ta on ainuke TOP1 blogija, keda ma ka kiiremal ajal jälgin.

ELULISED BLOGID >5000
Sinna andsin ma ainult ühe hääle ja selle sai https://carolyblogi.eu/
Ma varem tema postitusi jälginud ei ole, kuid ühel hetkel ta jagas miskit kirjutist, mis oli nii armas ja tundsin hetkeks, nagu oleks see ka minu elu. Ehk siis samastumise tunne oli. Peale seda hakkasin teda jälgima ja ma leian, et ta on väärt saama häält.

ELULISED BLOGID <5000
Andsin hääle https://mallukas.com/
Kuna ma siiski teda jälgin ja kedagi muud sealt kategooriast mul valida polegi, siis hääl Mallukale. Ilmselgelt paneb ta võistluse võidukalt kinni, sest tal on aktiivne jälgijaskond Väga suur. 🙂

PERE- JA BEEBIBLOGID
Sai minupoolt hääle https://viiviblogi.wordpress.com/

Selleks aastaks on minul hääled antud. 🙂

Kuid ma osalen ise ka. Ja ma ei tea, kas endapoolt hääletada saab või mitte, siis ma isegi ei proovinud mitte 😀 . Kui ma EBA’le üldse kandideerisin, siis olin kohe selle mõttega, et ega ma mingit kohta sealt nagunii ei saa. Mul oli ainult 1 eesmärk, et ma päris nulliga ka seal ei osaleks. Tõepoolest ei osalegi. Mul on juba armsalt 12 häält, mille üle on mul siiralt hea meel!
AITÄH teile, kes olete panustanud ühe hääle mulle 🙂 .

Osalen ise PERE- JA BEEBIBLOGID kategoorias ELUILU.EU

Nagu ma varem tegin juttu ühes postitusest EBA’st, siis sai mainitud, et see tekitab minus kuidagi stressi hormooni. Ma ei tea miks. Ometi ma ei osale seal mingi koha pärast ning algusestpeale olen ma ju leppinud sellega, et eks ma oma kategoorias ka viimaseks jään 😀
Tegin instagrami storys ka pisikese küsimuse, et kas ELUILU.EU saab hääle? ja need inimesed, kes vastavad NOUP, siis vägisi kipub tulema kerge ahastus, et kas ma üldse väärin hääli. Aga olen rõõmus, et inimesed vastavad ausalt ja ei pelga.


HÄÄLETADA SAAB SIIN > https://blogiauhinnad.ee/haaletamine/
Lisan Sulle reeglid, kui sa mujalt ei vaevu suurt uurima:

2.1 hääletamine põhikategooriates toimub vahemikus 1.05 – 31.05.2019

2.2 hääletada saavad kõik soovijad, kasutades oma kehtivat e-maili aadressi

2.3 hääletades saab valida igas kategoorias kolm lemmikut

2.4 hääletada võib (ent ei pea) igas kategoorias

Oled sa juba valinud või kas lähed valima? Kes Sinu poolt hääle saavad? 🙂


Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga