:)

Kõige mugavam ja kiirem kodu puhastus! Jagan sooduskoodi ka :)

Vitasept Wipes (alkoholiga) rätikud on meil kodus mega tihti kasutuses ja ma tõesti kiidan neid!

Räägin teile sellest lähemalt. ASENDAMATU ASI MAJAPIDAMISES!

Kuna mu kaks last on pidevalt elutoa aknast välja vaatamas nii, et nad reaalselt pistavad oma musi-suu või näpud vastu klaasi, siis jääb korralik läga klaasile maha. Eriti õudne on see siis, kui nad on äsja midagi näksinud ja siis see sama pläust jääb aknale. Kui ma nendest rätikutest midagi ei teadnud ja kodus neid polnud, olin tegelt mega ahastuses, sest vaja oli koguaeg puhastada. Võtsin siis välja puhastusvahendi, otsisin lapi ja siis jälgisin, et triibud maha ei jääks.
Või näiteks peegel vannitoas. Ikka pritsib sinna veepritsmeid või hambapasta pritsmeid, siis oli mul samamoodi. Küürisin, et peegel oleks triipude vaba ja puhas.

Täna mul seda küürimis vaeva enam pole ja ausõna, kui tellisin need rätikud, läks mu elu koristamisega tunduvalt mugavamaks ja kiiremaks! Ja mis enim…mul ei käi mõttes enam selline mõte ka läbi nagu: ”ma ei viitsi”. Kuna vaeva ma ju otseselt nägema ei pea. Mingeid üleliigseid vahendeid kodus olema ei pea, mida otsida.

Selle ühe ainsa rätikuga saan ma näiteks terve akna puhtaks. Lihtsalt paar korda nühin aknalt üle ja see on reaalselt puhas ning ei jäta ühtki triipu ka maha. Superluks! Eriti kiidan ma neid veel siis, kui näiteks näen külla tulevaid inimesi maja ees ja avastan viimasel hetkel, et pagan…oleksin võinud ju selle laste tekitatud pläustise akna ka puhtaks teha. Aga sel hetkel on aidanud mind kiired jalad ja käed. Üks rätik ja kui aken puhtaks saama hakkab, on külalised juba uksetaga. Ma räägin, see puhastamine kestab mõne sekundi. Täpselt nii kaua aega läheb, kui kiirelt sa oma käsi liigutad. See, et mingid jutid maha jääks – seda kartma ei pea, kuna seda lihtsalt ei saa juhtuma!

Mis mulle täiega meeldib nende rätikutega puhastada, on KÜLMKAPP! Varasemalt pidin neid riiuleid kraanikausis pesema. Väga ebamugav ja kõik kohad olid vett täis. Nüüd teen rätikutega puhtaks ja asi ants! Ma ei tea, kas ma abikaasale pole öelnud, et nii teen või olen(?), aga ta ise ei tee sedasi, tema võtab riiulid välja ja peseb nõudepesumasinas. Kui ma seda kõike kõrvalt vaatan, siis minu rätikutega käib asi ikka kiiremini ja lihtsamalt.

Ma olen nii kaua neid kasutanud ja tean, et kui Sa tahaksid ka oma koristamised mugavamaks muuta ja proovida järgi, siis sa enam muud ei taha ning kiidad neid rätikuid samamoodi taevani, nagu teen seda mina. Oma silm on kuningas – Telli ja proovi järgi! Tee oma elu lihtsamaks! https://www.nailpassion.ee/pood/hugieen/vitasept-wipes-120-tk/
Sooduskood: Irma (annab Vitasept Wipes 120tk 10€) kehtib kuni kaupa jätkub 😉

Koostöös Deiviaga (https://www.facebook.com/D-blogi-131929660241978/ ) saame me korraldada sellele samale tootele ka loosimängu, mille leiad varsti mu facebooki lehelt!


Mina tegin oma koristamise mugavaks 18 oktoober 2018 ja mul jagub neid rätikuid siiamaani. Kui igapäev tõmbaksin kõik klaaspinnad puhtaks, siis veel kuu aega kasutamist, on mul see totsik otsas. See tähendab siis, ma olen saanud hakkama ühe Vitasept Wipes rätiku topsiga julgelt 10 kuud. No kui ma neid nüüd ei laristaks, ehk et mu lapsed suudaksid natuke rohkem puhtust hoida, siis saaks aasta kokku. Uskumatu ju! 🙂

Näiteks üks pildistaja, kes kasutab peeglit põrandal, et saada vee efekti pildile, siis olen küsinud temalt, et kuidas ta peale igat pildistamist selle puhtaks teeb? (Lapsi pildistades, siis nad ju pätserdavad oma näppudega peegli peal) Huvi just seepärast, et ma ei viitsiks never seda koguaeg päevast-päeva puhastada mingite vahenditega. Mulle vastati, et kasutab vahendit ja lappi ning siis tuleb hoolikalt jälgida, et jutte maha ei jääks. Iseenesest ju mõistetav, sul peab pildil kõik ‘clean’ olema. Nii ma siis soovitasin kohe talle neid rätikuid, sest ta ei peaks nii palju vaeva nägema ja muretsema, et jutid maha jääks.

Näiteks, päris pikalt on olnud mul üks unistus. Rääkisin seda isegi sõbrannale, et selline unistus on, et tahaks klaaslauda elutuppa. Millepeale teine ütles viivitamatult vastu: ”mõtle nüüd loogiliselt, sa pead igapäev seda lauda küürima, et see ilus oleks! Sul on kaks last, kes seal koguaeg näppudega peal elab”.
No mulle ei tundu see probleem, sest nende rätikutega saan ma selle sama kiirelt puhtaks, nagu võtaks tavalise lapiga tolmu, mida peaks ka igapäev tegema.
Kõik on kättevõtmise asi. Tegelt pole ju raske mingit vahendit ja lappi ka haarata ning jälgida, et jutte maha ei jääks, aga miks ma peaks seda teed pidi minema, kui ma olen mugavama ja kiirema tee selleks juba leidnud.

Tõmbasin just täna oma akna puhtaks, kuhu olid lapsed oma käte mustreid teinud:

ja mõni sekund hiljem…

Olen näinud korduvalt blogijate poolt puhastus vahendite pudeleid ja seda küürimist, mis nad kodudes teevad. Sel samal hetkel mõtlen kohe, kui lihtne mul on. Ei pea ma pritsima mingeid vahendeid ja jälgima, et pind triibuliseks ei jääks. Mõnele blogijale olen ka soovitanud neid rätikuid, et tehku oma elu veidi lihtsamaks.
Ok, saan aru, mõni reklaamibki firma tooteid ja see ei tähenda seda, et ta koguaeg neid vahendeid kasutaks, aga on ju võimalus kasutada nö. 2in1.

Aga kui Sind huvitab näiteks teiste inimeste tagasiside nendele rätikutele, siis saad sa lugeda seda armsa Deivia blogist. https://www.facebook.com/pg/D-blogi-131929660241978/photos/?tab=album&album_id=1314681558633443
Ma pole ainus, kes neid kiidab! 🙂

*Mis on Sinu TOP1 puhastusvahend kodus?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga