:)

kooli & ARK eksamid.

Alates 29. juulist olen ka mina autojuht :). Sellest on möödas juba 3 nädalat aga pean end ikka väga roheliseks kalaks. Pole sellest veel teemat jõudnud teha ja üsna piinlik lausa.

autokooli teooria eksameid olen ma teinud mitmeid. Miks? kohe seletan… Mitte sellepärast , et ma tainas oleks, vaid oma õppimatuse pärast. Läksin iga reede kohale arvates, et mul on piisavalt taipu ja teen kohe ära, ilma et teste lahendand oleks ja raamatut lugenud. Polnud ma midagi niii taibukas ja 6 x kukkusin läbi :D. Imelik lausa, et julgen seda õelda aga nii see on. Läbi ma selle 7 korraga sain :D. sest siis otsustasin lugema hakata ning teste lahendama. Nädal aega tegelesin sellega kuni kella poole 2 ni öösel. Tõmbasin telefone isegi testi äppe. Ma ei soovita sellist lahendamist mitte kellegile! Lõpptulemus oli mul tõesõna selline, et MA EIII SAAA ENAM MITTTE MILLESTKI ARU ja tunne oli, et ma ei saa iialgi läbi… Äppid valetavad üsnagi palju. mugav küll väljaspool kodu aga ei tee see asja paremaks.  Kooli teooria eksami sain siis 1 veaga läbi.

autokooli sõidueksam : Sain esimese korraga läbi. Siin pikemalt peatuda polegi.

ARK teooriaeksam: Sain samuti esimese korraga läbi. Vastab ka tõele see, et kui autokooli teooria teed läbi , saad kindlalt ARKis ka tehtud. Lahendasin seal kõik see 30 küsimust ära ja õeldakse ikka, et kontrolli aga ära paranda! Mina kukkusin KOHE parandama. Võin õelda, et kui ma poleks seda teinud, poleks ma läbi ka saanud. Väga lihtsad küsimused olid aga mõned ikka sellised ka, mida varem polnud kusagil näinudki. Mäletamistmööda oli mul isegi 2 viga ja need olid sellised küsimused, mida ma polnd eales kusagil näinud 🙂

ARK sõidueksam: Esimese korra ma kukkusin läbi. Ei jõudnudki väga sõita, kui kukkusin Partsi mäest edasi läbi… Närv vedas alt.
Teise korraga läks üli super hästi. Siis juba teadsin kergelt, mis mind ees ootab aga närv oli ikka suurem, kui lootsin. Teisel korral oli ka teine eksamineerija. Ta oli väga rahulik ja ülisõbralik. Ma isegi mainisin talle ära, et mulle väga meeldib teiega eksamit teha, sest teie sõbraliku rääkimisega ununeb mul ära, et teen sõidueksamit ja närv kaob. Muutusin väga vabaks ja ülesanded sain kõik sooritatud.
Tegin haigla juures kallakut ja tagurdades tagasipööret parkasse. Kolmas ülesanne oli mul säästuka parklas tagurdades kahe auto vahele.
Sooritasin kõik korrektselt ! ! !

Ja mis te siis ise arvate, mis LÕPPUDE LÕPUKS oli  – – – puhkesin korralikult nutma :D. LÕPUKS ometi sai see kõik läbi.. emotsioonid olid laes ja ülisuur pingelangus oli .

Nüüd naudin liikumist. Perega koos sõitudel sõidab enamasti ikkagi Karmo aga kui tema on tööl, sõidan preiliga ringi :).

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga