:)

Ma soovin tänada teid Kõiki!

Alles oli see aeg, kui registreerisin end EBA’le. Küll tegin selle lehekülje lahti ja siis panin selle sama kiirelt ka kinni. Ning sedasi mitu korda. Aga ma tegin ära ja ma osalesin!
Kahjuks kohale ma minna ei saanud. Aus olla, siis oleksin saanud, aga ühe 5 aastase ja ühe 1 aastase lapsega kohale ronida tundus minu jaoks see nii utoopiline. Ma vist oleksin tahtnud seal samas pea liiva alla peita, kuna mu 1 aastane jõmm ei suuda tund aega ka kusagil viibida. Ilmselgelt oleks see saal seal kajanud mu lapse röökimisest ja päris ausalt ma poleks seda soovinud. Laste isa oli selajal Osmussaarel puhkamas ja mina jälgisin kodus kell 18.00 juba otse Õhtulehe laivis Meet & Greet’i ja kell 20.00 otse laivis EBA. Elasin täiega kaasa kodus! Mulle niii-niiii väga meeldis EBA lõpp, kus Meelis tegi kõne. See oli nii liigutav, nii õige ja loodan, et see sõnum jõudis Kõigile kohale. kõnest saab kirjapildis lugeda siit.

Ühtegi auhinnaväärilist kohta ma ei saanud, kuid Täna oli minu jaoks tulemuste nägemine nagu üks suur auhind! Proovisin hääletuse ajal lugeda oma hääli kokku ja ma jõudsin 32 hääleni.
Kui hääletus oli lõppenud, siis küsisin ühelt blogijalt, et kas need hääled kajastatakse ka hiljem avalikult? Vastuseks JAH.
Vot siis mul tuli veidi kõhe tunne sisse. Veidi oli hirm ka teadmatuse ees. Ma päris ausalt ei oleks soovinud näha, et ma oleksin viimane. Seda enam veel avalikult. Kui ma oleksin olnud viimane, oleksin ma tundnud ka veidi pettumust, et kas tõepoolest ei lähe mu lood, minu tegemised mitte kellegile korda. Olin hinges tegelikult leppinud 32 häälega, seda mida ma teadsin tagasisidest.
Aga Täna……. TÄNA MA SOOVIN TÄNADA TEID KÕIKI, KES MULLE HÄÄLE ANDSID! Mul on põhjust edasi püüelda, mul on põhjust edasi kirjutada, mul on põhjust olla avalik blogija, sest Teie olete mul olemas!
Ma nägin oma tulemuse häält, mis on minu jaoks üllatav! Kallikesed, ma sain 286 häält! Ma jäin neljandaks!
Küll paneb veidi hinge kriipima, et oleks olnud kõigest 7 häält veel, oleksin ma pääsenud esi kolmikusse. Pole hullu. Vähemalt polnud esi kolmikust puudu 1 hääl, muidu oleksin hambad ristis seda tabelit vaadanud 😀
Igaljuhul, tegite te mu tuju nii rõõmsaks! Veelkord suured tänud, et olete olemas ja toetate, kui vaja! MA OLEN ÕNNELIK! 🙂

ja mis siin salata. Natukene olen šokis ka, kuna ma ei näinud vaeva, et omale hääli saada. Paar korda vaid jagasin avalikult 🙂 .

HÄÄLETUS TULEMUSI NÄETE SIIT: https://blogiauhinnad.ee/blogi/eba2019tulemused/?fbclid=IwAR1bXy-BRRfah4RYdXvNPTrdSsBgih_Rytj5W7jwWZlqDd-ncMXucE_XJs8

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga