Testimised/kingitused/koostöö

Milline JOIK toode on teile meeldinud?

No mina enam ei jõua sammu pidada selle suve kuumusega. Ise saad veel ääreveeri hakkama aga mu kahe kuune jõmm on üsna rahutu. Toas on lämbe, õues on lämbe, randa jahutama minna ei saa, kuna kõik vohab sinivetikatest. Aitab vaid õrn-jahutav pesu. Kuidas teie beebid sellele kuumusele vastu peavad ja kuidas aitate neil kergemini üle elada?
Siinkohal tahan kiita ja soovitada teie imearmsatele JOIK Eriti õrna pesuvahtu! Ääretult mõnus ja hea lõhnaga. Beebi nahk on pärast JOIKI  kasutamist siidine ja lõhnab nii mõnusalt. Meie beebil oli muidu probleeme nahaga, kuivas ja ketendas. Pärast seda kasutamist pole pidanud me eraldi jõmmi kreemitama ega õlitama. Kõik töö teeb pesuvaht ära :).
Kui selle ostsin, kiskusin korgi kohe maha ja lasin pisikese sortsu endal käe peale ja lihtsalt nuusutasin. Olin vaimustuses, et esimest korda meeldib mulle mingi toote lõhn, mis on sobilik beebidele. Andsin suure vaimustusega abikaasale ka nuusutada, millepeale tuli viivitamatu sõna ” LEHMAPIIM!” 😀 . kust otsast lehmapiim?! 😀 Igalühel oma maitse – Mulle meeldib! 🙂

Õrn pesuvaht  https://joik.ee/et/lastetooted/286-4742578008243.html maksab 13,50 EUR. Hind Ei ole kivist. Hinna ja kvaliteedi suhe on paigas ;).
Kindlasti soovin tellida veel JOIK küünlad. Nii palju või vähe kui mul on kokkupuudet olnud nende lõhnadega, siis soovin enda koju ka.

JOIK kodulehekülje leiate siit  – https://joik.ee/et/
JOIK facebooki lehe leiate siit – https://www.facebook.com/JOIKJOIK/

Mida teie olete proovinud JOIK toodetest, kuidas meeldib?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga