:),  Testimised/kingitused/koostöö

Naudin igat tassi kohvi!

Kohvi teile? Latte või Cappuccino? Espresso või tavaline kohv? Nimistus on tegelikult veel palju, mida valida…
Ma olen alati mõelnud, et milleks osta miski luksuslik kohvimasin, kui saab asja ära ajada ka tavalise kohvimasinaga. Mul pole ju raske olnud seda filtrit masinasse toppida ja sinna sisse omakorda kohvipulbrit. See polegi raske. Aga vahe on selles, kas sa jood niisama kohvi või tahad sa põnevaid maitseelamusi saada.

Tahan kiita KohviSemu, kellega alustasin vestlemist kohvimasinate teemal 3 detsembril. Absoluutselt igale mu kirjale vastati kiirelt ja sõbralikult. Vahet pole, mis masina kohta küsisin, nad jagasid mulle soovitusi. Ei ole nii, et ”soovitan kallist, saame oma raha kätte ja võib-olla sina, klient, pole rahulgi”.
Suhtlesin siis nendega üle kuu aja, sest minu jaoks ei ole masina ostmine selline, et pilt meeldib, andmed meeldivad.. Suva, ostan ära! Ei.
Tegime abikaasaga põhjaliku eeltöö, võrdlesime tooteid, kuulasime KohviSemu soovitusi ja alles siis langetasime otsuse. Jube keeruline oleks täiesti üksinda ise olnud valida. Selleks ongi hea, kui sa saad suhelda oma ala tundjatega!
Igaljuhul on KohviSemu koht, kus tasub nõu küsida, kui ise masinat ei oska/suuda valida. Garanteeritud on ülimeeldiv teenindus!

Ja selle aja sees, kui ma pea’ igapäev käisin nende kodulehel, siis jäi mul Alati silma kampaaniad. Soovitan silma peal hoida, sest hinnas võidad sa päris korralikult.
Sealsed hinnad on kordades taskukohasemad, kui mujal (tõepoolest ma lihtsalt ei leidnud odavamaid või sama hea hinnaga masinaid ja arvan, et nendest hindadest veel paremat….pole).
Lisaks on nii palju sooduspakkumisi KohviSemus, kus näiteks meie oma masinal säästsime lausa 400EUR.
Mida siis me tahtsime? Meil oli kohvimasina tingimuseks, et veski tüüp oleks terasest, oleks täisautomaatne, värvuselt must, kohvimasin valmistaks kuuma piima ja kohevat vahtu.
Sellelaadse küsitlusega alustas ka KohviSemu, et millised on meie kriteeriumid ja siis nad hakkasid soovitama. Siit ka soovitus, mõelge alati läbi mida te tahate, siis osatakse pakkuda ka teie soovidele vastavalt.

Meie valituks sai De’Longhi “ECAM 550.55.SB”.

Pildil on ka KohviSemu poolt kingitud värskelt röstitud kohvioad ja Espresso ning Latte klaasid.

Sellel masinal on kaks kohvi anumat, seega saab kasutada nii kohviube kui ka jahvatatud kohvi. Tänu “LatteCrema” süsteemile saab iga piimaga kohvijook kaetud pehme ja koheva, ideaalsel temperatuuril oleva piimavahuga.
Kusjuures, seda De’Longhi masinat saab juhtida ka kaugelt. Nutiseadmesse on vaja alla tõmmata vaid rakendus. No näiteks panen eelnevalt kohvitassi valmis ja lähen näiteks lapsega tegelema või vannituppa end korda seadma… ja tuleb kohvi isu… Võtan nutiseadme ja teen kohvi! Ime mugav ja lihtne! Muideks, see rakendus annab lisaks ka kasulikke nõuandeid seoses kohvimasina hooldusega.

KohviSemu oli nii armas ja kinkis meile üllatusena kaasa 2 kg värskelt röstitud kohviube:
* Kohvioad “Caprissimo Fragrante”. Aroom on nii mõnus,pehme ja maitselt nagu kerge šokolaad ning järelmaitselt pähkline.
* Kohvioad “Caprissimo Belgique” ma veel järele pole proovinud, sest masinas on hetkel Caprissimo Fragrante kohvioad, aga ütlen ausalt, et olen üsna kannatamatu, millal juba neid proovida saan.

Kuna ma väga kanget kohvi ei soovi, siis valisimegi proovimiseks algul esimese, sest see ütles mulle, et on Caprissimo Belgique’st veits softim. Kuigi info ütleb, et tal on järelmaitse karamelline….ja karamell on mu vaieldamatu lemmik maitse.

Lisaks kohviubadele, kinkisid nad meile kaasa nii ilusad Espresso klaasid, ja Latte klaasid,. Mõlemad klaasid on topeltseinaga, mis teeb selle eriti ilusaks! Olen nii palju tagasisidet saanud just klaaside kohta. Vajutades linkidele, saate mugavalt need iludused enda koju ka soetada.

Ah jaa , oleks juba unustanud, see masin ei tee ainult kohvi, vaid saame sellega lastele kaokaod näiteks teha või siis kuuma šokolaadi …mm.. täielik pere- masin!

Mõnusaid kohvielamusi teilegi 🙂 .

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga