:)

Päkapikuaeg mõnusaks ja meeldivaks!

Olen terve kuu aega mõtisklenud, mida teha oma pisikesele präänikule päkapiku ajal, kui kõik teised lapsed leiavad oma sussi seest hommikul suutäis magusat. Olen kaalunud, et pole vajagi, ehk järgmine aasta.. samas ta saaks juba ka sellest igahommikuisest rõõmust aru. Niisiis otsustasin täna hommikul, et minu präänikul hakkavad see aasta ka päkapikud käima.
Maiustuse sussi sisse panemine on lihtne ja odav variant. Ostad heal juhul poest alla Eurose šokolaadi või mõne kommipaki ja terve kuu aega on muretu aga ma ei poolda seda, et terve jõulukuu alustavad tillukesed  oma päevi magusa-annusega, mis paneb koos veresuhkruga kõikuma ka meeleolud. Oma pisikesele tahaksin tervislikumalt.
Lapsepõlvest mäletan, et tore oli leida sussi seest apelsini või mandariini. Kõige paremad päevad olid need, kui sussi sisse kingitus ei mahtunudki. Ootas akna peal ilusate sitsidega-satsidega punane jõulukleit.
  Selle sussi teemaga on probleemiks minu lapse kasvatamise juures –  Ma leian, et lapsi ei peaks harjutama kogu aeg midagi saama. Olen tänulik oma emale, kes kasvatas Mind selliseks ja on jaganud oma nippe-teadmisi, sest Täna …. ma tunnen, et ma kasvatan ja suunan oma last õigesti!

Mida ma siis oma väänikule sussi sisse pistan?Õhupallid. Kleepsud. Pisipakk pähkleid. Pakk säraküünlaid — koos täiskasvanutega nautimiseks. Väikesed vahvad patsikummid kuluvad pisikesele preilile küll ära – need kipuvad kaotsi minema ja neid pole kunagi liiga palju. Voolimismassid.

Toredaid asju on palju ja miks mitte leida tervislikum alternatiiv kommidele.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga