:)

perekond.

Mida tähendab Minu jaoks Perekond?Perekond – see on miski, mida omada on suur õnn. Pere on minu jaoks number ÜKS! See on minu elu mõte, mida ma väärtustan ja hoian! Perekond on muutnud meid tervikuks, see ongi üks suuuuuuuur ARMASTUS!

Milline on meie pere ja kodu?Pere ja Kodu on meie jaoks koht, kus lubame endal olla avatud tunnetega. See on siis sisemise armastuse õppimise asupaik. Meil on alati suurim hea meel tulla koju, kus me tunneme end turvaliselt.  Kodus saame lõdvestuda päevapingetest, puhata ning koguda jõudu.

*.* Perekonnas on ikka nii, et ühe liikme tegutsemine mõjutab alati teisi pereliikmeid. Kas siis positiivsel või negatiivsel moel. Mulle isiklikult on õeldud, et kõrvalvaatajale oleme me nii armas ideaalne perekond. Ideaalsed ei ole me ju keegi. Jah, me oleme armsad ja oleme alati meelitatud, kui nii õeldakse ja samas võin ma isegi õelda, et ideaalsuset pole asi kaugel.
Alati kui mõtleme midagi teha, kuhugi minna, me teavitame üksteisele. Ütleme ka vahest kellaajaliselt, millal koju saabume, et teine oskaks turvaliselt oodata. Mitte kunagi ei võta me vastu mingeid otsuseid Üksi- Alati arutame omavahel veel läbi ( kas siis tööalaselt , või koduses plaanis ). Meie prioriteet on, et on alati töö ja pere tasakaalus.
Me seame normid, millisena me tahame näha oma perekonda. Oleme vaeva näinud selle nimel, et oleks perekondlik ühtekuuluvus. Jälgides mind ja Karmot, õpib Mirtel ja Ragnar, kuidas käituda, end väljendada, tundeid näidata ja konflikte lahendada. Minu jaoks on väga tähtis, et me teeksime perekonnas omavahel koostööd. Näitaksime välja vastastikust austust ja armastust.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga