:)

Pisike jutuke.

Tervise juurde pole mõtet pikemalt peatuma jääda. Kõigub nagu ta kõigub. Ega ma saagi loota, et nüüd kohe kõik hästi oleks. Seda haigust võidaks ravida ka pool aastat, enne kui kõik normis on.
Käisin kolmapäeval verd andmas, kuna jalgadel tekkisid paar imelikku sinikat. Plaan oli algselt neljapäeval käija aga ei suutnud oodata sellega. Niisiis. Eelmine kord oli 291. nüüd oli PLT 100.
Neljapäeval oli jamasti… hommikul ärkasin kõhuviiruse peale üles. ( ookserallit ei toimunud ). Kuna antud hetkel trombosid nii vähe, ei saa ma endale ju mitte mingigisugust viirust lubada. Aga võta näpust. – Tuli !
Helistasin kohe Kärdlasse raviarstile ja pidasin nõu, et mis nüüd edasi. Ütles, et pean haiglasse EMO’sse tulema kontrolli ja vaatab siis edasi, kuidas tulemused on.
Võeti verd.. koputati kõhupeale ja kuulati.. õeldi, et kõht muliseb ikka korralikult.
Veri õnneks korrast ära ei olnud… lausa tõusnud oli sutsu. PLT 108 . Enam ei julgegi väga nende suuremate numbrite pärast rõõmustada, sest ei tea iial, mis number järgmine kord on. Ise loodan midagi rohkemat ikka… Aga eks see esmaspäeval näha ole.
Haiglas pandi mind kolmeks tunniks tilguti alla, tavaline soolalahus. NaCl. – et vedeliku puudust ei tekiks.
jaaaa siis sain koju… JESS !
Suutsin vahepeal helistada oma linna raviarstile ja seal õeldi, et võimalik, et saan ravi taas peale, kui trombod ikka langevad ja ei tõuse. kuid ravi lõppedes nad võivadki langeda.. Vaadates minu ajalugu, võivad need veel langeda . Kõik selgub nüüd esmaspäeva vereanalüüsist.

Vahepeal midagi paremat ka..

Sain Mirtelile hunnik kevad papusid. Oleme juba õues teinud tipa-tapa ka . Lapsele endale meeldis väga! aga emme ise oli natuke murelik nende kukkumiste pärast. 🙂 Sellepärast enamusaega lasingi tal muru peal olla 🙂

Võtsin teemaks ka uuesti autokooli – No kaua võib ! 🙂 ainult kätte võtmise asi ju.
Helistasin mõned päevad tagasi Kallele, et tulen reedel teooria eksamit tegema. Nii ma siis täna kell 16.00 käisingi. Oli 60 küsimust ja 1 vale. Aga läbi sain. 😉
Oleksin puhtalt ära teinud , kui poleks selle ühe küsimusega kahtlema hakanud. Ju siis nii pidi minema. 🙂 Jäin rahule.
Nüüd 30 märts – 3 aprill aja sees teen sõidueksami ka ära ja Kooliga on LÕPP.  siis planeerin esimesel võimalusel ARK’i minna. ja teha seal kõik vajaliku ära 😉
Ja siis olen ka mina maanteel 🙂 JUHHUUU.

Olen üle päeviti ikka teada saanud, et mu blogil on lugejaid 🙂 . Fb laikide järgi võin oletada , et on nii siia-sinna 10 lugejat.  aga inimesed ise kirjutavad ja ütlevad, et loevad mu blogi ja meeldib 🙂
Aitäh teile, et viitsite ja mul on ka heameel, kui meeldib :)!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga