Testimised/kingitused/koostöö

Ragnar käis beebikoolis.

Heihoo.
Meie väike jõmm Ragnar käis täna esimest korda beebikoolis! HURRAA, see oli nii vahva! Beebikooli viib läbi Agnes Pulk ja tal on nii toredad ringmängud/ -laulud tunni jaoks välja mõeldud. Beebid said mängida, laulmist kuulata ja katsuda muusikariistasid. Kuna meil oli see esimene kord, siis Ragnar väga naerusuiselt seda vastu ei võtnud, kutt oli nii pinges, et pidi julgustuseks mu sõbranna näppu hoidma 😀.
Kodus võimleme ja mängime palju, siis ta kehaosad painduvad küll nagu joogikõrred, aga seal olid mul nagu pulgad käes, mida kõverdada ei anna 😀.  Aga ma usun, et küll kutt ära harjub ja saame koos teistega hoogsalt järjele. 
Beebikool hakkas kell 11. Meil on siis tegelikult tavaliselt sügav uneaeg, sest kõht on püreetoidust täis ja siis oleks mõnus värskes õhus kaisuda. Aga mida tema ema tegi!? Viis lapse beebikooli 😀 . Noh ega ma ise ka ei kujuta ette, et täiskõhuga kukun võimlema 😀 . Jõmm, ära jäänud uneaja tõttu, muutus tunni lõpus nutuseks. Siis kiigutasin teda õrnalt süles, see aitab alati. 
Beebikooli oli veel teiseski mõttes täna eriline.  Tunni lõpus jagasin kõikidele osalenud emadele- beebidele kingitusi, mille tegid meie beebikoolile HIPP https://www.hipp.ee/?   ja MAM  https://www.facebook.com/MAMeestis/?ref=br_rs . Kingikotis oli erinevad püreed, lusikad, pudipõll, lutipudel, lutt, niisked salvrätikud, imetamistee, jätkupiima segu, marjabatoonikesed ja headööd pudrud.
Suuremad beebid asusid kohe oma ninni-nänni uudistama, väiksematel beebidel tegid seda esialgu ikka emmed. Kindel on see, et emmed ja beebid kiidavad , kindlasti proovivad tooteid ja nii mõnigi võib leida omale uued lemmikud. Kõik olid väga rõõmsad üllatuse üle!
Meie jõmmiga proovisime ära juba pudru, mis jõmmile väga maitses! Püree otsiku lusika, mis osutus ülimalt mugavaks variandiks ja paar püreed maitsesime ka  ära, mis läksid meil samuti ilma jorisemiseta alla! 🙂
Beebikool on meil Käinas igal reedel. Ootame juba seda. Usun, et järgmine tund läheb jõmmiga meil veidi lõbusamalt ja pingevabamalt. 😛

2 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga