:)

Saa päevaga nohust lahti! Soovitan, sest meil on see töötand!

Tahaks lisada pealkirja tegelikult kõha ka aga ma päris kindel pole, kas see sellele ka igakord aitab. Ühekorra lastel proovisime ja kadus päevaga ka hull kõha. Aga keegi ei keela katsetamast võib-olla see töötabki selpuhul samuti.
Igatahes suurest vaevlevast nohust saame me küll sedasi lahti.
Vaja on ainult nelja asja (vatitupsu, eukalüptiõli, salveid ja sibulat).

*Tilgutad 3 tilka eukalüptiõli vatitupsule ja paned selle tuppa. On küll veidi häiriv lõhn aga töötab hästi.
Mõni inimene tilgutab lastele neid tilkasid vannivette aga nohukorral ma lastele vanni ei teegi. Sest see alati võimendanud seda nohu.


*Kuivatatud salvei tossu teha. Sellega oleme mööda tuba ringi tossutanud.
Jällegi, kes ei ole varem katsetanud, võib see lõhn häiriv olla. Salvei tossu tehakse ka kodu puhastamiseks. Tegelikult teeme me päris palju seda just viiruste ajal.
Sellest olen varem juttu ka teinud ja töötab väga hästi!

*Sibulad lõika pooleks ja paiguta tuppa päevaks. Kogub haiguse enda sisse ja järgmine päev viska prügikasti.

SUPERKOMBO! reaalselt!
Alles nüüd paar päeva tagasi oli Mirtelil metsik nohu. Ma juba ahhetasin, et on kevad….jälle see tatitõbe… kuniks tulin selle sama nipi peale ja tegin proovi. Järgmisel päeval oli tibul nohu kadunud. TÖÖTAS!
Aga selsamal järgmisel päeval oli Ragnaril metsik nohu. No ikka nii, et magada ka ei saanud korralikult. Nägu oli koguaeg tatti täis ja aind pese ja pese. Tegin selle sama kuuri uuesti läbi aga ilma sibulateta, sest ma ei taibanud neid poest juurde tuua. Aga täna hommikul enam nohu pole! TÖÖTAS!

Pikemat juttu ma sellest ei teegi. Katseta, vaata kas saad Sina ka nohust lahti või ehk aitad kellegil nõrgemal nohust lahti saada 🙂 .
Aga see mis ühele sobib, ei pruugi teisele sobida. Seega pead ma ei anna, et kõik nüüd ühe päevaga terved oleks 😀 . Meil lihtsalt veab selle komboga.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga