:)

See imeline kolmapäev.

Nägin hiljaaegu Facebookis teemat, et päev, mil sa sündisid, mõjutab sinu iseloomu. Huvi pärast mõtlesin, et vaataks, mis päeval me pereliikmed sündinud on.
Oh, seda imelist avastust 🙂 .
Karmo – Kolmapäev.
Mina – Kolmapäev.
Mirtel – Kolmapäev.
Ragnar – Kolmapäev.
Nii armas. Läksin otsisin google avarustest selle teemakse üles ja sain lugeda kõigi kohta ühe korraga.
Kolmapäeval sündinud tegelased on suurepärased suhtlejad, taibukad ning omavad kadestamisväärset võimet erinevaid olukordi enda kasuks tööle panna. See, kuidas nad enda võimeid kasutavad, on juba nende endi teha.
Kolmapäeval sündinud inimestel on väga hea välimus ning neid tõmbab intellektuaalsete huvide poole. Samuti ei jää märkamatuks ka nende suurepärane huumorimeel ja kustumatu janu uudsuse järele.
Mitmekülgsus, kavalus ja hea suhtlusoskus on kolm omadust, mis neile omased on.
Täisväärtuslikuks eksisteerimiseks vajavad nad stabiilset partnerit, kes oleks just kui kindel ankur sügavas merepõhjas.
Olles ärritunud või haiget saanud, võivad nad tujukalt endasse tõmbuda ning verbaalsete nähvamistega õhu mürgiseks muuta.
Reisides eelistavad nad ühest punktist teise kiiret kohale jõudmist, kuna väikesed laevakajutid või kitsad lennukiistmed võivad nad lausa hulluks ajada.
Nad on oma loomuselt rahutud karakterid, kes soovivad olla pidevas liikumises- paraku võib see aga teistes mõnikord segadust või meelehärmi tekitada.
Kolmapäeval sündinud inimene on intelligentne, jutukas, mitmekülgne, kiire, nutikas, kuid võib samas olla ka ebausaldusväärne, vastutustundetu ja hooletu.
Kolmapäeval sündinud lapsed on targad ja väledad. Nad on sünniga kaasa saanud telepaatilised ning astraalprojektsiooni võimed, sest nende teadvus on väga võimas ning nad suudavad seda edukalt kontrollida.
Kolmapäevastel inimestel on veider iseloomujoon. Nad on tihti rahuvalvajad, püüdlevad õiguse ja harmoonia, tasakaalu loomise poole. Nad vihkavad vaenu ja verevalamist. Neil on palju vaenlasi, kuna nad kipuvad ümbritsevatele survet avaldama.

Kõik see jutt on nii meielik. Lugesingi nagu meid. 🙂 Super armas avastus. Kui ma saaks vaid teada veel number 9 kohta rohkem, jätaksin ka sellest väikse loo maha :).

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga