HALA

Siia-Sinna.

Tiba killukest, kuidas mul läheb.
Ütleme nii, et mida tervem, seda hullem vist :D. Täpselt nagu esimese korraga. Haigena olles ei tundnud ma midagi. Kõik oli korras ja mida tervemaks hakkasid saama, seda hullemaks läks enesetunne.
Ei jäta mainimata, et see kõik võib olla tingitud mu unest. Ma ei taipa õigel ajal magama minna. Normaalne oleks minna 11. Max 12. Aga mina lähen 1-2.  Ärkan täpselt kell 6. ei minutit varem , ei minutit hiljem. Ja nii ma magangi umbes  5 h. Ärkamise koha pealt ei saa õelda, et vanadus :D. ja pingeid ka ei ole. ei teagi selle kohta midagi õelda aga nii on kestnud juba poolteist kuud vähemalt. Ja see et ma nii vähe magan . oskan õelda : oma süü!
Poolteist nädalat tagasi tegin paanika kõne oma raviarstile. Teatasin, et mul on vist ajuturse :D. No reaalselt ma tundsin kaks päeva järjest, et mu parem poolne aju on turses. Oleks nagu madrats sees olnud, mis paisub ja lõpuks tunned, et enam pole kuhugi paisuda. Nagu insult oleks lähedal. Kirjeldasin seda kõike arstile, et äkki on see midagi, mida olla ei tohiks. Arst hakkas kergelt õeldes naerma mu jutu peale. Ütles, et inimene kohe kindlalt ei tunne ise, kui tal ajuturse on ja ma peaksin siis teadvusetu olema. Selline tunne võib olla seotud selle raviajal menstruatsiooniga. Ikkagi ma ei rahunend maha, sest see oli ebareaalne tunne.
Õnneks kui rohte vähendasin, see tunne ka kadus. Ülehomme on ravikuuriga finito ;). Üsna hea on olla. Käisin vahepeal verd ka andmas. PLT 222 oli.
Umbes nädal tagasi hakkasin tundma, kuidas maailm lainetab. Pea ei käinud otseselt ringi aga kui astusin, oli siuke tunne, et oleksin kaalutus olekus. Nagu sulg hõljuksin. Täpselt vaatasin koguaeg maha, et kas ma ikka puudutan põrandat ka 😀
Kui võimalus tekkis, siis tegin Mirteliga lõunauinakuid koos ja see tunne kadus. Kaldun arvama, et see oli kõik magamatusest.
Kuna ma nüüd tean, et ärkan nagunii kell 6 üles, üritan magama panna kell 23.00
Tänu hormoonravile olen võtnud kõhule, kintsudele, näole juurde. See ei tähenda, et see selliseks kõik jääb. Nii kui raviga on lõpp, taandub see kõik umbes nädala-kahega.Lisasin pildid, et väga hulluks ma seekord ei läinudki ! 😀
Mainisin, et ülehomme lõppeb ravi. See tähendab, et alustan taas trenniga. Küll vähe aeglasema tempoga esialgu ja veidi vähem. Aga kuhu mul kiiret ;).
Arvan, et alustan kõhulihastega ja esialgu käin ujumas. Siis nädala möödudes lisan jõusaali jälle 🙂

Räägin midagi armsat ka. Naistepäev oli vahepeal ;). kuna mu kapslid jäid ema autosse – kõrgessaarde, siis oli mul vaja need kätte saada. Läksime kõrksi. Kinkisime emale palju roosasid roose. Tegime ta päeva veel ilusamaks :). Siis viis Karmo mind Luidja randa. Läks ise autost välja ja ütles, et tuleksin  siis alles autost välja, kui mina teda enam ei näe ja jalutaksin teiseltpoolt rada talle vastu.

Läksin siis autost välja. jalutasin…. ja ühtäkki nägin oma meest lilledega vastu tulemas. Ime – armas oli see :).
Nagu kombeks, katsusime merevee ka ära. Täitsa külm. Ei igatsenud ujuma 😀

Üks ime – armas uudis on veel. Meie tütar hakkas kõndima 🙂 ! No see tuli tal küll nüüd täitsa üle öö nagu. Issi läks kodust ära ja Mirtel hakkas jonnima. Mina ei saanud enam aru, mida ta tahab… Viskas pikali maha ja nägu oli tuli punane. Tõstsin ta püsti ja Mida me laps teeb… KÕNNIB :D!
Olin nii üllatunud. kõndis magamistoast – kööki ja nii kasvõi 10 x järjest. 😀 .
Hakkasin meeletult videosid tegema ja riputasin üsna palju isegi FB.
Elu on palju kergem küll. Tal endal on huvitav. Saab kergelt sinna, kuhu tahab.
Köögis on armas toimetada, kui kuulen, et elutoas ja magamistoas käivad väiksed tipa-tapa hääled 🙂
Mõnus!

Õnnelik olen ma ilusate ilmade pärast ka! Tõesti on viimased päevad fantast olla. Ärkan hommikul üles. Esimese asjana panen pesu pesema, et varakult kuivama viia ja normaalsel ajal tuppa tuua. Koristan toad puhtaks ja viskan jalad patjade hunnikusse. Samal ajal magab Mirtel päevaund maja taga, kus on meeletu lindude laul ja rahulik vaikus. Ise teen aknad lahti, et kui ärkab, siis kuulen ja tube hea tuulutada 🙂
Armas KEVAD !

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga