:)

Tegemised & Plaanid!

Räägin lähemalt, mis ma vahepeal teinud olen.
 1. Tuli mul iidamast-ajast mõte trenni teha. Sellega asi piirdus – mõtetesse see jäigi, kuniks tuli Uuesti see mõte tagasi.. see juhtus nii poolteist kuud tagasi. Alustasin kõhulihastega, kükkidega, ja erinevate harjutustega veel… lisaks võtsin mingiaeg kasutusele hantlid (6 kg ) ja nüüd lisasin juurde jalutamise. Proovisin vahepeal jooksmist ka aga nii külmad ilmad olid ja sinna see jäigi. Aktiivselt olen selle treeningu juurde jäänud kuid plaan on nädala alguseks lisada jõusaal ja ujumine. Ujumine on hea – stimuleerib kõiki lihaseid ja jõusaal võimaldab mul rohkemat kui kodune treening omaette. Kuna trenn & Toitumine käivad käsikäes, siis võin Julgelt õelda, et toitumine on mul palju muutunud. Varem ei söönud ma näiteks hommikust ültse, nüüd olen Sunnitud! Armastasin meeletult magusat.. Halvaad, kooke, šokolaade jne… Nüüd kui halvaa isu tuleb, luban endale tüki ( kommi suuruse )halvaad. Kommidest, šokolaadidest, kookidest olen poes mööda käinud. Kuna tulemuste saavutamine on minu jaoks oluline, siis isegi ei tule mõttesse, et ma neid tahaks. Süüa armastasin veel soolaseid/magusaid stritsleid, saiakesi, poolfabrikaate ( sardelle, vorstikesi, pihve ). Enam ei vaata nende poole ka :). Paar korda on tulnud selline tüdimus peale, et mida ma täna süüa teen, mõtted on tühjad ja meenub, et võiks pihve teha. Õnneks need pihvid mu mõtetesse jäävadki. Olen teinud pilti, milline ma ennem välja nägin ja teen mõne kuu pärast ka teise pildi, milline ma siis välja näen. Hetkel passib see pilt mu telefonis ja ei näita veel kellegile ;). ( saladuskatte all võin õelda, et kõhust ja kintsudest on silmnähtavalt muutunud. ). Minu jaoks teeb nalja mõte, et ma pean trenni tegema, et oma välimust muutma. Iialgi pole seda probleemi olnud. Olin kunagi nii sale .. olgu õeldud, et LIIGA sale ja pekki polnud ei kusagil. Ega mul praegu ka teiste arvates midagi viga ole aga ma tean, mida ma silmas pean, mida ma saavutada tahan, et Mina ka ükskord rahul oleks 🙂
2. Pikka aega olen silmitsenud oma juukseid, mis võiksid ju kenamad olla. Hetkel on nad nii elujõuetud,katkised ja üsna – Koledad. Mul on see juuste pikkus nii suurt rolli mänginud, et ei raatsi isegi oma katkiseid otsi maha lõigata :D. Eks ma lõikan ikka, piinlik hakkab muidu peeglisse vaadata. Niisiis silmitsesin koguaeg ühte õli, mis pidi nii tõhus olema. Ma ei usalda erinevaid tooteid, mis lubavad hullu juuksepaksust, läiget ja pikkust. Uurisin selle loodusliku õli kohta ja leidsin selle kohta isegi maski. Protseduuri tuleb korrata 2 x nädalas. Tegin täna esimese maski ära ja juuksed on mõnusad! Mida see mask teeb? Nö paneb siis uued juuksed kiirelt kasvama. Teeb juuksed elujõuliseks ja läikivaks. Paari kuu pärast on juba väga märgatavat tulemust näha nii paksuse, läike kui pikkuse poolest. Kui see mask oleks tühine reklaam, ma isegi ei katsetaks , isegi ei mõtleks pikemalt selle peale. Aga kuna seda maski on teinud paljud ja kiidavad takka + on lisanud pilte enne ja pärast, siis ma neid vaadates ei kõhklend ka mitte. Tormasin apteeki õli järgi ja kohe segu kokku mäkerdama. Kui ka Mul tuleb tõhus saavutus, siis lisan siia maski retsepti ning lisan pildid ka 😉 Hetkel on mu juuksed siis sellised.. elujõuetud, mis vajavad kiirelt lõikust.

3. Oli 9dal veebruaril mu sünnipäev. Sain 21 ( Juba! ). Möödus rahulikult aga ilusalt. Paar päeva varem käisid mul külas mu pereliikmed( Ema, isa ja õde koos tütrega. ) ja sõbranna. Jutustasime, sõime ja veetsime mõnusat aega. Pilte tegime ka ja PALJU :). Õigel päeval käis Jane veelkord mul külas. Soovis õnne ja tõi pisikese kingituse. Õhtul tegin omaltpoolt välja veini. Tordi tellisin oma mehelt. Valikuks sai soolane, kuna varsti on ka Mirteli sünnipäev tulemas ja seal on Suuuur magus tort, niisiis tahtsingi soolast. Singi-juustu torti. Mis tuli niiiii ime maitsev. Õnneks tegi mu peo laua valmis Karmo. Tõesti tuli ilus ja meeletult maitsvad asjad. Õnnitlusi oli niii palju… niiet seda õnne on mul suurte kärudega.

4. Nüüd on mul palju tegemist ja planeerimist 19 daks veebruariks. Tütar saab 1 aastaseks. Meile & talle TÄHTIS ;). Tellitud on juba suur tort ja külaliste nimekirigi valmis. Sellest räägin lähemalt siis, kui see aeg käes on ;).

 Mu kallid sõbrad … Kui ma tundun teile natuke liiga eemale jäänud, siis palun mõistmist ainult.. Mul on nii palju erinevaid tegemisi… trenn, jalutamised, lapsega tegelemine, majapidamise eest hoolitsemine, autokooliks õppimine ja midagi veel , mis kohe meelde ei tule. Siis mõistke, et see kõik võtab oma aja :). Ei ole ma meelega eemal. Mul on telefon olemas ja kirjavahetuses saan samuti olla. Mul on tegelikult veel palju-palju rääkida. Mõtlen, et järgmiseks korraks peaks ka veel midagi jääma. Niigi jutt liiiga pikale vedanud.
Uskumatu, kui keegi selle läbi viitsis lugeda :D.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga