:)

Tehke mulle selgeks..kus see loogika on? :D

Ühel hetkel, kui ma lugesin, et haiglates ei ole lubatud isad ja tugiisikud sünnituse juurde ja sünnitusjärgselt ema-lapse juurde. No, ma ei arvanud sellest esialgu midagi. Küll aga kui ajapikku neid uudiseid rohkem mu facebooki seinale jooksis, siis hakkasin mõtlema, et kus see loogika on?
Miks selline piirang?

Ok, ma saan aru, et tugiisikut ei lubata kaasa…aga mees?
Esiteks, ma elan selle mehega 24/7 koos. Kui teda kahtlustataks koroonas, peaksin olema mina ka nö kahtluse all, nii nagu mees.

Jah, sünnitatakse ilma isata ka ja keegi siiani ära surnud pole ja maailmalõppu ka ei paista olevat ega tulevat, aga mehega koos on kordades kergem.

Üsna segane värk mu jaoks…sest meest ei lubata kaasa, kuna kui on koroona, siis nakatab ta haigla töötajaid. Mina, kes ma elan selle mehega, olen siis samamoodi nakatav .. niivõinaa jääks personal ka koroonasse.

No see selleks… kui arvatakse et nii parim, mis siis minu sõna peale kuskil hakkab. Lihtsalt, võib-olla see loogika on minu jaoks Väga segane ja ma ei saa sellest sottigi aru.

TEINE TEEMA.. mis on minu jaoks väga segane.


”Politsei on viimastel päevadel täheldanud, et noorukid kogunevad avalikes kohtades nagu poed, bussipeatused ning ka seda, et lapsed mängivad mänguväljakutel. Kogunetakse vaatamata üldisele soovitusele püsida kodus, vähendada lähikontakte, mitte olla koos suurtes gruppides. Värskes õhus viibimine on kasulik, ent vältida tuleks suuremaid kogunemisi ja ühistegevust.

Alates tänasest hakkame kontrollima mänguväljakuid ning noorte kogunemiskohti. Täname juba ette kõiki neid, kes väldivad rahvarohkeid kohti ning annavad maksimaalse panuse, et viiruspuhang ei leviks”

Selline tekst oli Kärdla politseijaoskond facebooki lehel.

Ma saan aru, et koolid on kinni. Noortel on distantsõpe. Ja nad ei tohigi kuskil aega parajaks teha ja koguneda kuskil kambakesi, sest see ei ole neile vaheaeg, vaid KARANTIIN.

Aga mul jääb segaseks see osa, et seal on selgelt toodud välja: ”…lapsed mängivad mänguväljakutel.”
Ma ei nori seaduste ja piirangutega mingit tüli… aga tehke pliis mulle lollile selgeks… Mu laps ei tohi mõne sõbraga mänguväljakul värskes õhus mängida, aga lasteaias kinnises ruumis võib pea’ 20 lapsega koos mängida.

Kus on see loogika? 😀 Ma saaks aru, et see mänguväljaku keeld oleks siis, kui lasteaia asutused ka kinni oleks sel raskel ajal. Aga pole ju 🙂
(Mõnes kohas vist on jah lasteaed ka kinni pandud.. aga mitte Kõik).

Kui Sina saad eriti just sellest viimasest teemast sotti, siis jaga mulle ka seda loogikat siia blogisse 😛

One Comment

  • K.

    Selliseid naljakaid asju on veel.
    Näiteks:
    Meeletult suruvad, et õhukesed maskid ei kaitse midagi, pole mõtet tervel inimesel kanda jne. OMETI on haiglatel neid väga vaja oma töötajatele, tekib küsimus milleks kui need tervet inimest ei kaitse 😁

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga