Testimised/kingitused/koostöö

Tooted, mida ma ei vaheta mitte mingil juhul enam välja!

Ma ei tea kas see pealkiri on tegelikult sobiv aga Hetkel ma tunnen, et vist võib nii öelda. Teen väikest lobajuttu oma vannitoa kraamist. Nimelt mu vannitoa aknalaua ja pesumasina peal kubises poe ja apteegi hügieeni vahendeid. Mille ma nimelt Kõik kogu kupatusega eile prügikasti viskasin. Täna leidsin veel asju juurde ja viskasin rahumeeli prügikasti. Ilma, et mingeid süümekaid tunneks. Et äkki ikka mingil hetkel tahaks kasutada või äkki laps tahab oma Elsa pesugeele. Või äkki oleks võinud kellegile pakkuda, sest mõni oli täitsa täis pudel ja pole lahtigi võetud. Aga miks ma viskasin rahumeeli need prügikasti – Sest ma ei kasutaks neid isegi enam – veel vähem soovitan kasutada neid kellegil teisel 😀 .
Pildi peale küll ei jäänud kraami peale ja tundub, et tegu oli miski 6 pudeli ära viskamisega. Aga tegelikult ma ei teagi, palju neid sinna visatud sai… 9- 10 pudelit kindlasti! Aidaaaa!

Nagu aegajalt, kui võimalus vahetatakse garderoob välja, siis vahetasin hetkel vannitoa kraami välja:

Vot need on asjad, mida ma ei vahetaks enam välja! Ma muidugi ei tea, mis tulevik toob, kuid hetkel ma lihtsalt paremaid asju ei teagi. Tegu meie pere lemmik toodetega. Mu abikaasa ja 5 aastane Mirtel kiidab samuti need parimaks.
Linea natura tooteid kasutan läbisegi, vastavalt vajadusele ja mis meeleolu parasjagu on. Kindlasti tahaks lähiajal soetada ka siidiproteiini tootesarja. Aga Linea Natura tooted on mu mitme aasta probleemi ära lahendanud. Lisaks on mu juuksed kaks korda kiiremini kindlalt kasvanud ja mu juuksed on nii siidised!
Linea tooted on kõik looduslikud ja ülimalt meeldiva lõhnaga. Algul kasutasin linaseemneõli sarja ja armusin sellesse lõhna kohe ära. Nüüd hakkasin kasutama Bambuseekstraktiga tootesarja ja see on kraad parema lõhnaga! – Minu jaoks.
Ühe kreemipurgi peal on linea mammababy laste šampoon. No ei tea ma ühtki šampooni, mis reaalselt nii siidine on. Meil plika näiteks öösiti keerab ja püherdab end voodis nii, et hommikuks on tal nagu kanasaba seal juustes. Vahepeal ei aitagi muud, kuid teeme kiire peapesu, et sellest pusast vabaneda. Aga me saame selle kiirelt lahendatud 🙂 .
NAÏF tooteid kasutab mul pisike Ragnar ja abikaasa. Abikaasale need eriti veel meeldivad, sest nad on puhtad, looduslikud ja hea lõhnaga. Ta ei salli mingit keemiat.
Olgem ausad. Armastan neid tooteid nii palju, et muretseks terve vannitoa neid täis, et need mitte mingil juhul otsa ei saaks ja puudust tundma ei pea 😀 .
Nendega pestes tunned, et oled pärast pesu PUHAS! Arvasin seda poetoodetega ju ka koguaeg aga kui neid oled juba proovind, siis on märgatav vahe, kuidas pärast pesu end tunned 🙂 .

PS. ja mis mulle veel sellejuures meeldib, on see et vannitoa pilt ka muutus! Meil pole värvilisi totsikuid läbisegi. Nüüd on kõik peale vaadates ka puhas ja mõnus :)!

Linea natura tooteid leiab: https://lineashop.ee/linea-natura-kvaliteetsed-ja-looduslikud-juuksehooldusvahendid/


Linea mammababy tooted leiab: https://lineashop.ee/linea-mammababy-looduslikud-kehahooldusvahendid/


NAÏF tooted leiab: https://www.mediron.ee/

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga