:)

Valimised nagu vaktsiinid :/

Lugesin täna Jane ja Malluka blogi sellest, et nemad EKRE-t ei vali ja tegelikult ma ei saa nimetada, et lugesin nende teemad läbi, vaid pigem sirvisin silmadega lausest-lausesse. Samuti sirvisin läbi kommentaarid. Mis selle EKRE-ga siis nii hullusti on, et paljud inimesed on selle vastu? Kommentaarides lugesin, et häirib mõnda see, et aborte ei saa vabaltahtel siis teha? Kas see tõesti saab häiriv olla? Nad ei keelusta ju aborte vaid nad tahavad, et iga naine, kes tahab aborti teha, käiks kohustuslikul nõustamisel. Tänu sellele, et tihtipeale teevad vanemad liiga kiireid otsuseid oma hirmude pärast. Konsultatsioonil saab vanem kindlalt kaaluda, kas ta ikka tõesti soovib inimelu lõpetada.
Ma märkan juba, et valimised on nagu vaktsiinid. Kui sa kellegi vaadetega päri ei ole, siis tehakse sulle niimoodi tuult alla, et sa ei tahaks enam mäletadagi, mis teema käis.
Ma ei ütle nimme, kelle ma valin. So what? kelle asi? Tean, et teen endale meelepärase valiku. Valige teie sotsid, rohelised või isamaa – See on Teie otsus ja ju siis on Teile nii sobilikum.
Aga kui ma ka valin EKRE ja seda valjult hõiskan , huvitav mis siis saab :D!?
Igatahes, on igal inimesel õigus Valida see, keda ta tahab! Need insta piltide jagamised, kus peale kleebitud kiri: ” pliis ära vali EKRE-T” siis nimme ma valiks juba EKRE :D!
Väikses kohas nagu seda on Hiiumaa. Olen märganud, et inimesed pigem ei vali erakonda vaid valivad inimest ennast, nagu see üksik inimene oleks kõik lubadused andnud ja võib-olla on see inimene lihtsalt niiii südamlik, et mis vahetki sel on, kuhu erakonda ta kuulub. Öeldakse ju, et Hiiumaal tunnevad kõik – kõiki. Ja kui küsida kellegilt, kelle sa valisid, siis tuleb vastuseks inimese nimi aga võiks ju tulla erakond! Ära vali ainult inimese järgi, vali sellejärgi, mida erakond lubab muuta.
Ma võin öelda seda, et mina valin väga hea inimese ja ma saan seda teha tänu sellele, et ta kuulub sinna erakonda, mida Mina soovin valida!

Kopp ees pole juba valimistest ja nende lubadustest? Jumalale tänu, et mul on kodus kordus TV, mis annab võimaluse reklaame edasi kerida 😀 !
Ja tegelt olen tahtnud käija postimajas kleepekas võtta, et reklaame ma oma postkasti ei soovi! Igapäev tõmba valimistega seoses sodi postist välja.

One Comment

  • Ailar

    Täiesti päri sinuga seisukohaga. Ja minagi ei pelga välja kirjutamast, et esmaspäeval valimas käies läks minu hääl EKRE-le.
    Olgem ausad, et ei ole sugugi vahet, kelle rahvas pukki valib, ühesugused on kõik poliitikud. Samuti on lubadused täiesti üle mõistuse. Kas või Vabaerakonna lubadus langetada tulumaks 12% peale. See kindlasti ei ole mõeldav. Seda ei saaks juhtuda ega juhtugi. Mis siis Eestist saaks? Kust võetakse tagasi see utoopiline ainuüksi tulumaksust puudu jääv summa?
    Keskerakonnast ei hakka üldse kirjutamagi. Viimased 2aastat suutsid nad end Jüri Ratasega eesotsas tõestada, nende kurbuseks, kuigi neil on sellest täiesti ükskõik, negatiivses suunas.
    EKRE ei saa nagunii võimule, ikka kas Reformi- või Keskerakond. Tundub kahjuks, et võit läheb keskile.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga