:)

#vihkaüksi !

Ma ei mõista, mis sõda on blogimaastikul lahti läinud. Mida lähemale EBA jõuab, seda pingelisemaks muutuvad blogijate omavahelised suhted.
Kas on normaalne teha teist blogijat avalikult internetis maha?
Ma tean, et igaühe blogi on oma isiklik blogi ja kirjutab seal mida tahab, aga teisi nimeliselt maha teha? See on ju avalik kius!
Mulle meeldib hoida blogidel silma peal ja meeldib, kui toredaid seikasid või pilte inimesed avalikustavad. Küll aga ma ei salli seda, kus on pikk vihakiri kellegi pihta.
Mulle isiklikult ei meeldiks avastada, kui minust kirjutatakse sõnaotsesesmõttes sappi avalikult. Esiteks, teeks see mind kurvaks. Teiseks oleks see nii ebaõiglane seljataga käitumine (võiks ju otse aga ei, mõni saab ringiga). Kolmandaks on see meie laste suhtes ebaaus! (Nemad võivad seda sappi mõne aasta pärast lugeda oma ema kohta ja võimalik, et meie enda lapsed saavad seejärel kiusu ohvriteks).
Tänases pildis on häbi olla blogija, nagu ma olen seda blogi gruppides välja lugenud aga ütlen ausalt, Mul Ei Ole Häbi! Ma tean, mida ma kirjutan ja ma tean, et mul ei ole vaja oma kirjutiste ees häbeneda. Kui üks või mitu blogijat ei kontrolli, mida nad avalikustavad, siis miks peaksin ma häbi tundma nende pärast, sest olen ka blogija? Minu meelest ei häbista ükski blogija oma postitustega mind (kui ühel päeval just keegi ei otsusta juhuslikult mind pommitama hakata).
Tõesti on kahju, kui õelad võivad olla inimesed. Arvestamata, mida nad päriselt teisele teha võivad või mida võivad tunda tema lähedased. See on valus! Ma ei sooviks kunagi, et mu ema peaks lugema minust kui häbiplekist kuskil või, et ta peaks minu blogis lugema, kuidas häbistan teisi. Ometi ei ole ta mind nõnda üles kasvatanud. Inimesed, olge hoolivamad! Meil kõigil on tunded ja arvestagem sellega!

Olenemata sellest, milline on blogimaastik või mis iganes suunas ta võib kujuneda, siis mina oma blogimist ära ei lõpeta kellegi teise pärast. Mulle meeldib oma blogi pidada. Olgu ma selles kasvõi üksi. Küll aga on see sapipritsimine pannud mind dilemma ette EBA suhtes. Kas minna või mitte? Ilmselgelt koorub pärast EBA väga palju postitusi/arvamusi ja kui ma juba tean, mis kirjutisi võib leiduda, siis ma pole päris kindel, kas ma soovin selle kõigega end siduda.
Lõpetuseks lähen lõikan nüüd tüki lemmik kooki ja viskun diivanile pikali.

#ÄRAVIHKA #VIHKAÜKSI

TOSCA ÕUNA-ROSINAKOOK

One Comment

  • Hõup

    Väga õigesti mõtled! Ise tunnenksin samamoodi.
    See on nõme tõesti. Lapsik õigemini. Poliitikud lähevad ka enne valimisi nii segaseks, et näed siiani ei suuda maha rahuneda ja kaotusest üle saada. Ja kogu selle tobedusega me näitame oma lastele ainult halba eeskuju.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga