LAPSED,  Testimised/kingitused/koostöö

võitlus?

Istun ja mõtlen, midamoodi ma kõike seda kirja panema hakkan, sest ei taha et sellest loost tuleks üle paisutatud lugu. Ma proovin vaikselt alustada, kuid hoiatan ette, et üks kiidu-laul siit tulema hakkab…Usun, et suudan kontrolli all hoida enda armastust nende toodete vastu, mida teksti teises pooles tutvustama hakkan ja loodan, et mu siirad emotsioonid neid üle ei paisuta.

Ma ei tea mitu sada aastat ma olen juba mõelnud ja kurtnud, et ma olen varsti puhta kiilakas ja üleüldse olen mega kimpus koguaeg enda peanahaga. Koguaeg teine sügeleb ja ketendab. Ma olen ma ei tea kui kaua aega võidelnud selle probleemiga.
Jah, ma olen tunnistanud koguaeg, et tegu on kõõmaga aga ometi kui olen kasutanud kõõmavastast šampooni, pole mure jäädavalt lahendatud.
Karavan läheb edasi ja see ei ole olnud kõõm!
Lisaks endale on probleem minu beebil veel nahaga, kellel kipub see liialt kuiv olema.

Nii nagu alati selliste muredega, pöördusin ma Linea Natura poole, et peale kolmandat sünnitust ma jään ausõna kiilaks, sest juukseid langeb iga pesuga metsikult ja see peanahk ikka jamab (ketendab). Ja siis ma ühtlasi kurtsin ka Sandra nahast, mis jubedalt kuivab.

Line Natura kinkis meile mõned tooted, mida saaksime katsetada. Südamest tänu neile, et kinkisid meile midagi, mis Päriselt töötab!

Alustan siis toodete tutvustamisega, mis on nüüd täielikult meie pere hitt tooted 🙂 .

Vanniriis TIBU ületas täiega mu ootused! Koosneb 100% spetsiaalsest riisitärklisest, mis rahustab ja pehmendab nahka. Tõepoolest pehmendab ta nahka niii hästi, et mul ei olnud beebi nahale vaja lisaks veel õli määrida. Vannivette tuleb lisada piisav kogus tärklist ja oodata, et vesi muutuks piimjaks. See ei võtnud kaua aega.
Vannitada oli nii meeldiv. Kui eelnevalt proovisime spets mingit vanniõli kasutada, siis erinevalt tollele on vanniriisiga mugav beebit vannitada. Vesi on piimjas, mitte libe. Ja muidugi ma ei tea, kas see vanniriis mõjutab seda või ongi Sandral selline periood, aga ta nagu naudiks täiel rinnal mega rahulikult/ilma siplemata seda vanni.
Peale vannitamist on nahk nii pehme, et meie spetsiaalselt veel õlitama ei pidanudki. Olin küll arvestanud, et võtan õli lähedale ja pean määrima kõige kuivemad kohad sellega aga Ei – Kõik nahk oli mõnusalt niisutatud.
Muide on see vanniriis vähe erilisem toode ka, kuna rohkem seda Eesti turul polegi.
Kusjuures pärast teist vannitamist sellega on mul mulje, et rohkem nagu poleks naha mõttes vaja, sest nahk on ilus ja pehme. Kuid samas mõtlen hirmuga, et kui kõik need pakid sealt seest kasutatud saavad, siis pean neid juurde muretsema suurest igatsusest.

Lõpp kokkuvõttes sellele tootele – linnuke kirja – see niisutab nahka väga hästi! I love it!

Vot selline mega mõnus ta välja näebki ja EI OLE libe last seal vannitada. Nüüd ma mõtlen, et kuna mul endal vann puudub, siis kuidas ma ennast sellega üle uputada saaks 😀
Täpselt niiiii õnnelik Sassukas oma vannitamistega ongi! ja kui see vann on veel rahustav ka, siis saab ta seal mõnusalt mõnnata. Tegelikult on nii kahju teda koguaeg sealt vannist välja võtta, sest talle tõepoolest seal meeldib.

Selle õli ma enda lähedale võtsingi ja arvestasin, et pean Sassuka nahka lisaks niisutama…
100% puhas magusmandliõli pehmendab, puhastab ja värskendab nahka. Kuna Sassukal seda siiani vaja pole läinud, siis hakkasin seda enda naha peal kasutama. Mul on näonahk samamoodi hakanud ketendama, nagu peanahk. Just nina, põsed ja otsmik. Mõned korrad olen seda kasutanud ja ideaalne abimees kuivale nahale. Niisutab täiega.
Täna avastasin, et Sandral hakkab ka beebikõõm tulema ja järgmise vannitamise plaanin kasutada seda palsamina. Aga kuna see magusmandliõli ennetab ka pusasid, siis mõtlen et peaks proovima suuremal tüdrukul ka palsamina kasutada. Tema pusadega olen ma hädas igapäev. Öösiti tekivad tal korralikud kanasabad juustesse.

Pudel on ju üsnagi suur ja kuidagi ma selle ära kasutada tahaks. Pean olema leidlik, kuidas ja kus.

Lõpp kokkuvõttes sellele tootele ainult kiidu sõnad – kuna see on puhas õli, siis linnuke kirja – niisutab!

Siis on mega mõnus Šampoon – dušigeel, mida väike lastel/beebidel kasutada. Looduslik ja neutraalse lõhnaga. Reaalselt kasutan ma seda šampoonina oma kahe aastasel juukseid pestes. Ta ei suuda hoida oma pead nii kaua kallutatult tahapoole, et ma saaks kogu pea ära pestud. Vahepeal läheb seda silma ja ma saan ise südamerahus olla, teades et ta silmad ei hakka kipitama.

Kõik need kolm toodet on väga niisutavad. Aga just need esimesed kaks toodet on mulle täielikult nr 1 toodeteks saanud, sest abi on neist nii palju – nii suurtele kui väikestele 🙂

Asuks nüüd minu lemmikute toodete juurde.
Esimest korda elus proovisin ampulle juustele. Mul oli koguaeg nendega hirm, et äkki pärast nende avamist on käed lõhki ja no kas tasub üldse osta, sest need ampullid on nii väiksed, et äkki kogu see vedelik ei niisuta mu peanahka ära ja jääb puudu.
Jälle see äkki ja äkki…

Välimus on petlik eks… aga niisutust on seal sees rohkem kui küll!


Tegelikult olen ma siiralt õnnelik, et Linea Natura kinkis mulle mineraalsooladega soojaõli ampullid, sest ma lükkan need oma ”äkki” väited kohe ümber. Esiteks neid avades ei tõmba ma tänu rätiku abile oma sõrmi lõhki. Teiseks, ma ütleks et see vedelik niisutab nii korralikult mu peanaha ära, et kohe on niisutatud. Pluss mul jääb seda vedelikku isegi üle. Muidugi topin ma selle kõik ikka pähe, et mingit väärt kraami ma alles ei jäta ja ära ei viska 😀 .
Esimese ampulliga tundus, et peanahk hakkas veidi kihelema aga kõik oli täiesti talutav. Lõhn oli võõras aga muidugi – kasutasin seda ju esimest korda.
Tulemuseks peale esimest korda olin üllatunud. Nagu ütlesin, et niisutas peanaha nii ära, et kohe on niisutatud, et mitte kuskil mitte midagi mul enam ei ketendanud. Mõtlesin et OK, äkki lihtsalt kuidagi joppas ühe pesuga, et proovin teise ja kolmanda korra ka ning alles siis annan hinnangu.
Võitlesin eelnevalt selle probleemiga ju mitme šampooniga (kõõmavastane šampoon, ravi šampoon), aga ampullid tegid kogu töö hetkega ära. Lisaks ampulli tohutule niisutusele, on hea omadus veel see, et see taaselustab koheselt juuste kahjustatud osad. Mul on tunne et ega mu juuksed polegi kõige paremas korras ja kui ma arvasin, et olen üsna lootusetus seisus nendega juba, siis peaks ütlema, et ega enam ei muretse nende pärast.

Lisaks ampullidele ei peaks tegelikult enam juukse maski kasutama, sest ampullid teevad juuksed siledaks ja hiljem on juukseid kergem töödelda. Ma küll veidi hiljem seda juuksekreemi panin küll pähe aga see oli puht uudishimust, mitte vajadusest.
Minu jaoks on siiani see nii hitt toode, et ainuüksi üks ampull teeb nii head tööd ja nad lõid mu juuksed mega läikima!

Ma küll seda ei tea, kas ma nüüd oma probleemse penahaga peangi hakkama seda jäädavalt kasutama, või ta ravib normaalselt mul selle probleemi välja aga eks seda näitab aeg.

Nüüd pisike lugu mu uuest lemmik šampoonist!
Kollageeniga šampoon. Kui see oleks võimalik, siis ma lisaks sellele pildile selle magusa lõhna.
Kui seda uut šampooni nägin, tõmbasin korgi kohe lahti, et lõhna nuusutada, sest minu jaoks on lõhn nr1 määravaks, kas ma panen seda pähe või ei. Esimese asjana ma oleks tahtnud selle lihtsalt ära süüa. Täpselt niii mõnusalt magusa lõhnaga, nagu miski väga hea kook!
Kannatamatu nagu ma olen, tahtsin tulemust ka näha… Kollageeniga šampoon on justkui nagu Mulle valatud. Mul on nõrgad, haprad ja räsitud juuksed aga see šampoon niisutab neid ime hästi.
Kollageen toidab peanahka, tõstes kergelt juuksejuurt. Kui mu need muidu haprad juuksed hoidsid hästi pealigi, siis nüüd on mu juuksed volüümikamad ja paksemad – Seda oligi mulle hädasti vaja!

Ja nüüd on siis see imeline kollageeniga juuksekreem!

Vaadake seda värvi! I love it! Telefon ei püüa tegelikult seda erksust väga kinni aga ainult need, kes neid tooteid kasutavad, teavad kui mõnusad ja ilusad need välja näevad 🙂
Ühtki juuksekreemi pole ma raatsind sedasi ”raisata” et kasutada vaid palsamina. Olen seda meelt, et kui kasutada, siis kasutada maksimaalselt ja kohe maskina. Kuna mina ajan taga koguaeg niisutust ja niisutust ja veelkord niisutust, siis määrin ma ka kreemi täitsa juuksejuurtele.

Sama lugu on selle kreemi lõhnaga nagu šampooniga oli. Mõnusalt magus.
Ja peale kasutust on juuksed välja nägemiselt juba tervemad, lopsakamad ja läikivad.

Ma laseks seda kiidu laulu reaalselt edasi, sest ma olen niii tänulik teile, armas Linea pere, et te suudate jätkuvalt oma pakutavate toodetega üllatada!
Ma nii soovitan neid tooteid igale ühele ja mitte ainult selleks kui on probleem, vaid ka niisama!
Kui sa otsid taga tooteid, mis paneksid su juuksed kiiremini kasvama, sealjuures et nad oleksid hoolitsetud,terved ja hästi lõhnavad, siis palun, otsi/ kirjuta Linea Naturale, küsi nõu – millised tooted võiksid sulle ideaalselt sobida.
Kes on truud Linea Naturale, siis nad teavad millest räägin. Sõnadest jääb väheks – tulemused loevad.

Aitäh et olete ja tegutsete!

Miks ma räägiks nendest toodetest sajaga, on selleks, et kunagi olin ise see, kes otsis ja ostis vaid poe lettidel olevaid kraame, lootes et need teevad imesid. Ei teinud… aga kuidagi leidsin tee Linea poole ja mu süda on müüdud!Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga